27" monitor HP Series 5 Pro QHD - 527pu (9E0G5AA)
Kód: 176624
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ide o 27-palcový profesionálny monitor s vysokým rozlíšením QHD (2560 × 1440), ktorý slúži ako moderná dokovacia stanica. Využíva panel IPS so 100 % sRGB a je plne ergonomický (výška, Pivot). Monitor obsahuje aj sieťový port RJ-45 a podporuje funkciu Daisy Chain.Základné špecifikácie
Uhlopriečka: 68,6 cm (27 palcov)
Rozlíšenie: 2560 x 1440 (QHD)
Typ panela: IPS, matný, podsvietenie s osvetlením hrán
Čas odozvy: 5 ms (stupne šedej) s funkciou Overdrive
Obnovovacia frekvencia (max.): 100 Hz
Jas: 350 nitov
Statický kontrast: 1 500:1
Farebný gamut: 100 % sRGB
Záruka: 3 roky
Profesionálne a dokovacie funkcie
Dokovacia stanica USB-C: Pripojenie jedným káblom s výkonom až 100 W
Sieť: Gigabitový konektor LAN (RJ-45)
Rozbočovač USB: 2x USB-C (jeden s výkonom 15 W), 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Daisy Chain: Výstup DisplayPort 1.4 na pripojenie ďalšieho monitora
Pripojiteľnosť a ergonómia
Video vstupy
1x HDMI 2.0
1x DisplayPort 1.4
1x USB-C (DisplayPort 1.4)
Ergonómia:
Výškovo nastaviteľný stojan (150 mm)
Otáčanie (90 stupňov), otáčanie (±45 stupňov), naklápanie
Podpora VESA: Áno (100 x 100 mm)
Antireflexný, bez blikania, s nízkym obsahom modrého svetla (HP Eye Ease).
Obsah balenia
Monitor
Kábel USB-C (1,8 m)
Napájací kábel
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.9 kg |
| EAN: | 197961409697 |
| Hmotnosť [kg]: | 7,2 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 393,8, 543,8 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 613,4 |
| Hĺbka [mm]: | 207 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné, matný |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Kontrast: | 1500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
