27" LCD monitor HP Series 7 Pro QHD - 727pq (8J4D8UT)
Kód: 176612
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ide o 27-palcový profesionálny monitor s rozlíšením QHD (2560 × 1440), ktorý je ideálny na prácu s farbami a grafikou. Monitor s čiernym panelom IPS ponúka vysoký statický kontrast 2000:1, má certifikát Pantone™ Validated a podporuje obnovovaciu frekvenciu až 120 Hz. Slúži aj ako rozbočovač USB s konektormi USB-C (15 W) a USB-A.Základné špecifikácie
Uhlopriečka: 68,6 cm (27 palcov)
Rozlíšenie: 2560 x 1440 (QHD)
Typ panelu: IPS čierny, matný, HDR 400
Obnovovacia frekvencia: Až 120 Hz
Čas odozvy: 5 ms (stupne šedej) s funkciou Overdrive
Jas: 400 nitov
Statický kontrast: 2 000:1
Farebný gamut: 100 % sRGB, 98 % Display P3
Hĺbka farieb: 10 bitov (8 bitov + FRC)
Záruka: 3 roky
Pripojiteľnosť a ergonómia
Video vstupy
1x HDMI 2.0
1x DisplayPort 1.4 In
Výstup
1x DisplayPort 1.4 Out (podpora reťazenia)
Porty a konektory:
2x USB-C (jeden s 15W napájaním)
3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Ergonómia (štvorcestná):
Výškovo nastaviteľný stojan (150 mm)
Otočný (výkyvný ±90°)
Pivot (±45°), náklon
Podpora VESA: 100 x 100 mm
Kľúčové vlastnosti
Farby: Pantone Validated, Senzor okolitého svetla, Low Blue Light (bez blikania).
IPS Black, VESA DisplayHDR™ 400.
Hmotnosť: 6,20 kg (so stojanom)
Obsah balenia
Monitor
Kábel DisplayPort (1,8 m)
Kábel HDMI (1,8 m)
Kábel USB A-C (1,8 m)
Napájací kábel
Montážny adaptér VESA
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.8 kg |
| EAN: | 0198415142542 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,2 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výška [mm]: | 540,5 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
| Energetická trieda: | F |
| Kontrast: | 2000:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 613,4 |
| Hĺbka [mm]: | 225,2 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
