27" LCD monitor HP Series 7 Pro QHD - 727pu (8J9E6UT)
Kód: 176618
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP 727pu je 27-palcový profesionálny monitor s rozlíšením QHD (2560 × 1440) určený pre tvorcov obsahu. Využíva pokročilý panel IPS Black s vysokým kontrastným pomerom 2000:1 a je kalibrovaný z výroby s certifikáciou Pantone™ Validated. Slúži ako dokovacia stanica Thunderbolt 4 (40 Gb/s, 100 W) a obsahuje prepínač KVM a funkcie PiP/PbP.Základné špecifikácie
Uhlopriečka: 68,6 cm (27 palcov)
Rozlíšenie: 2560 x 1440 (QHD)
Typ panela: IPS čierny, matný, podsvietenie s osvetlením hrán
Obnovovacia frekvencia: Až 120 Hz (s technológiou AMD FreeSync™ Premium)
Čas odozvy: 5 ms (stupne šedej) s funkciou Overdrive
Jas: 400 nitov (s VESA DisplayHDR™ 400)
Statický kontrast: 2 000:1
Farebný gamut: 98 % Display P3, 100 % sRGB
Farebná hĺbka: 10 bitov (8 bitov + FRC)
Záruka: 3 roky
Profesionálne a dokovacie funkcie
Dokovacia stanica Thunderbolt 4: Pripojenie jedným káblom (40 Gb/s) s výkonom až 100 W
Prepínač KVM: Áno (s automatickým prepínaním)
Multitasking: Picture-in-Picture (PiP) a Picture-by-Picture (PbP)
Sieť: Gigabitový konektor LAN (RJ-45)
Daisy Chain: výstup Thunderbolt 4 (15 W) a výstup DisplayPort 1.4
Kalibrácia: továrensky kalibrované farby, Pantone™ Validated
Pripojiteľnosť a ergonómia
Video vstupy
1x HDMI 2.0
1x DisplayPort 1.4
1x USB-C (DisplayPort 1.4)
Rozbočovač USB: 1x vstup Thunderbolt 4, 1x výstup Thunderbolt 4, 2x USB-C (1x 15W napájanie), 5x USB 3.2 Gen 2 Type-A (10 Gb/s)
Ergonómia:
Výškovo nastaviteľný stojan (150 mm)
Otáčanie (±90°), rotácia (±45°), náklon
Podpora VESA: 100 x 100 mm
Pohodlie pre oči: HP Eye Ease (hardvérové riešenie s nízkym obsahom modrého svetla), snímač okolitého svetla
Obsah balenia
Monitor
Kábel Thunderbolt (1,0 m)
Kábel HDMI (1,8 m)
Kábel USB A-C (1,8 m)
Napájací kábel
Montážny adaptér VESA
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.6 kg |
| EAN: | 0198415142962 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB 3.1 (USB-A): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Počet USB 3.1 (USB-A): | 5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Hmotnosť [kg]: | 7 |
| Výška [mm]: | 540,5 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
| Počet USB4 (USB-C): | 2 |
| Energetická trieda: | F |
| Kontrast: | 2000:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| USB4 (USB-C): | Áno |
| Thunderbolt 4 (USB-C): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 613,4 |
| Hĺbka [mm]: | 225,2 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet Thunderbolt 4 (USB-C): | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
