27" konferenčný monitor HP Series 7 Pro - 727pm (8K135AA)
Kód: 176626
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ide o 27-palcový profesionálny konferenčný monitor s rozlíšením 4K UHD (3840 × 2160). Používa špičkový panel IPS Black s vysokým statickým kontrastom 2000:1 a má certifikát Pantone Validated pre verné farby. Slúži ako dokovacia stanica s rozhraním Thunderbolt 4 (100 W), vstavanou 5MP infračervenou kamerou a 4x 3W reproduktormi DTS Virtual:X.Základné špecifikácie
Uhlopriečka: 68,6 cm (27 palcov)
Rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)
Typ panelu: IPS čierny, matný
Čas odozvy: 5 ms (stupne šedej) s funkciou Overdrive
Jas: 400 nitov
Statický kontrast: 2000:1
Farebný gamut: 100 % sRGB, 98 % Display P3
HDR 400, overené podľa Pantone
Záruka: 3 roky
Konferenčné a profesionálne funkcie
Pripojenie: Thunderbolt 4 (až 40 Gb/s) na dokovanie a až 100 W napájanie
Kamera: infračervená 5Mpx kamera s podporou Windows Hello
Zvuk: Integrovaný mikrofón a 4x 3W reproduktory s DTS Virtual:X
Sieť: Gigabitový konektor LAN (RJ-45)
Funkcie: Prepínač KVM, obraz v obraze (PiP), obraz po obraze (PbP), reťazové pripojenie
Snímače: Snímač okolitého svetla
Porty a ergonómia
Video vstupy
1x HDMI 2.0
1x DisplayPort 1.4
1x USB-C (DisplayPort 1.4)
Porty Thunderbolt/USB:
1x Thunderbolt 4 (100 W, vstup)
1x Thunderbolt 4 (15 W, Out - Daisy Chain)
2x USB-C
5x USB 3.2 Gen 2 Type-A
Ergonómia:
Výškovo nastaviteľný stojan (150 mm)
Otáčanie (90 stupňov), otáčanie (±45 stupňov), naklápanie
Podpora VESA: Áno (100 x 100 mm)
Obsah balenia
Monitor
Kábel Thunderbolt (1,0 m)
Kábel HDMI (1,8 m)
Kábel USB A-C (1,8 m)
Napájací kábel
Montážny adaptér VESA
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.7 kg |
| EAN: | 0197497774573 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 3.1 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 6,5 |
| Výška [mm]: | 390,5, 540,5 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Počet USB 3.1 (USB-A): | 5 |
| Kontrast: | 2000:1 |
| Povrch displeja: | matný, antireflexné |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Mikrofón: | Áno |
| Thunderbolt 4 (USB-C): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 513,4 |
| Hĺbka [mm]: | 225,2 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Počet Thunderbolt 4 (USB-C): | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
