23,8" monitor HP Series 5 Pro FHD - 524pm (9E0G9UT)
Kód: 176644
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ide o 23,8-palcový monitor s rozlíšením Full HD (1920 × 1080) navrhnutý špeciálne na videokonferencie a moderné kancelárske použitie. Monitor funguje ako dokovacia stanica, ponúka pripojenie jedným káblom USB-C s výkonom až 100 W, zabudovanú 5Mpx infračervenú kameru (Windows Hello), 4x 3W reproduktory a port LAN (RJ-45).Základné špecifikácie
Uhlopriečka: 60,5 cm (23,8 palca)
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (Full HD)
Typ panela: IPS, matný
Čas odozvy: 5 ms (stupne šedej) s funkciou Overdrive
Jas: 350 nitov
Farebný gamut: 100 % sRGB
Kontrastný pomer: 1 500:1 (statický)
Hmotnosť (s podstavcom): 6,6 kg
Záruka: 3 roky
Konferenčné a profesionálne funkcie
Kamera: Infračervená 5MP kamera s podporou Windows Hello
Zvuk: Integrovaný mikrofón a 4x 3W reproduktory
Dokovacia stanica USB-C: Pripojenie jedným káblom s výkonom až 100 W
Sieť: Gigabitový konektor LAN (RJ-45)
Prepínač KVM: Áno (na ovládanie viacerých zariadení pomocou jednej sady periférií)
Daisy Chain: Áno (výstup DisplayPort na pripojenie ďalšieho monitora)
Pripojiteľnosť a ergonómia
Video vstupy
1x HDMI 2.0
1x DisplayPort 1.4
1x USB-C (DisplayPort 1.4)
Video výstupy: 1x DisplayPort 1.4 (pre reťazový prenos)
Porty USB: 2x USB-C (100W napájanie + dáta, 15W napájanie + dáta), 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB Type-B
Ergonómia:
Výškovo nastaviteľný stojan (150 mm)
Otáčanie (90 stupňov), otáčanie (±45 stupňov), naklápanie (-5 stupňov až +23 stupňov)
Podpora VESA: Áno (100 x 100 mm)
Obsah balenia
Monitor
Kábel DisplayPort (1,8 m)
Kábel USB A-B (1,8 m)
Kábel USB-C (1,8 m)
Napájací kábel
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10.3 kg |
| EAN: | 0198122902057 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,6 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 353,2, 503,2 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 539,4 |
| Hĺbka [mm]: | 189,5 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné, matný |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Kontrast: | 1500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Mikrofón: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
