23,8" monitor HP Series 3 Pro FHD - 324pv (9U5C1AA)
Kód: 176639
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ide o 23,8-palcový kancelársky monitor s rozlíšením Full HD (1920 × 1080). Využíva panel VA, ktorý sa vyznačuje vysokým statickým kontrastným pomerom 3000:1 pre hlbokú čiernu. Monitor je vybavený digitálnym (HDMI) a analógovým (VGA) pripojením a dodáva sa s 3-ročnou zárukou.Základné špecifikácie
Uhlopriečka: 60,5 cm (23,8 palca)
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (Full HD)
Typ panela: VA, matný, podsvietenie s osvetlením hrán
Čas odozvy: 5 ms (stupne šedej) s funkciou Overdrive
Jas: 250 nitov
Statický kontrast: 3 000:1
Hmotnosť (s podstavcom): 3,56 kg
Záruka: 3 roky
Parametre obrazu
Dynamický kontrast: 8 000 000:1
Farebný gamut: 72 % NTSC
Pozorovacie uhly: 178 stupňov horizontálne / 178 stupňov vertikálne
Antireflexný, bez blikania, s nízkym obsahom modrého svetla.
Pripojiteľnosť a ergonómia
Video vstupy
1x HDMI 1.4
1x VGA
Obnovovacia frekvencia (max.): 100 Hz (cez HDMI)
Nastaviteľný uhol monitora: Náklon (-5 stupňov až +23 stupňov)
Podpora VESA: Áno (100 x 100 mm)
Spotreba energie (typická): 20 W
Obsah balenia
Monitor
Kábel HDMI (1,8 m)
Napájací kábel
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 3.9 kg |
| EAN: | 198122210350 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Typ displeja: | VA |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 3,56 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 397,9 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Povrch displeja: | matný, antireflexné |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 538,9 |
| Hĺbka [mm]: | 180,5 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
