23,8" HP Series 5 Pro FHD - 524pf (9D9L6UT)
Kód: 176637
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Je to 23,8-palcový profesionálny monitor s rozlíšením Full HD (1920 × 1080), navrhnutý na ergonomické kancelárske použitie. Využíva panel IPS so 100-percentným gamutom sRGB a vyšším jasom 350 nitov. Monitor je plne nastaviteľný (výškovo nastaviteľný, Pivot) a má zabudovaný rozbočovač USB.Základné špecifikácie
Uhlopriečka: 60,5 cm (23,8 palca)
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (Full HD)
Typ panela: IPS, matný, podsvietenie s osvetlením hrán
Čas odozvy: 5 ms (stupne šedej) s funkciou Overdrive
Obnovovacia frekvencia (max.): 100 Hz
Jas: 350 nitov
Farebný gamut: 100 % sRGB
Hmotnosť (s podstavcom): 4,90 kg
Záruka: 3 roky
Pripojiteľnosť a ergonómia
Ergonómia:
Výškovo nastaviteľný stojan (150 mm)
Otáčanie (90 stupňov), otáčanie (±45 stupňov), naklápanie
Video vstupy
1x HDMI 1.4
1x DisplayPort 1.2
Porty USB: USB Hub (4x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB Type-B)
Podpora VESA: Áno (100 x 100 mm)
Antireflexný, bez blikania, s nízkym obsahom modrého svetla.
Obsah balenia
Monitor
Kábel DisplayPort (1,8 m)
Kábel HDMI (1,8 m)
Kábel USB A-B (1,8 m)
Napájací kábel
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.7 kg |
| EAN: | 198122902330 |
| Hmotnosť [kg]: | 4,9 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 353,2, 503,2 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 539,4 |
| Hĺbka [mm]: | 189,5 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné, matný |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Kontrast: | 1500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
