Whey Koncentrát - ProSupps
Kód: 72658 72661 57079 Zvoľte variant



Podrobný popis
Whey Concentrate – prémiový srvátkový proteín s vynikajúcou chuťou a vysokým obsahom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalov
Whey Concentrate je prémiový srvátkový proteín, ktorý sa pýši vysokým obsahom bielkovín pochádzajúcich zo srvátkového koncentrátu. Vďaka bielkovinám prispieva k rastu a udržaniu svalov, ale tiež k zdraviu kostí. Nezabúdajme ani na prítomné minerálne látky, ktoré mu dodávajú na komplexnosti. Jedná sa o vápnik, ktorý spolu s obsiahnutým draslíkom prispieva k normálnemu fungovaniu svalov.
Samotný vápnik je ďalej potrebný na udržanie zdravých kostí a zubov, ale prispieva tiež k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov. Čerešničkou na torte tohto proteínu je samozrejme lahodná chuť, ktorú si môžete užívať kedykoľvek počas dňa, keď budete chcieť doplniť bielkoviny. Ocenia ho tak kulturisti, powerlifteri, pokročilí aj začiatočníci, ktorí usilujú o budovanie svalovej hmoty.
Whey Concentrate a jeho výhody
- prémiový srvátkový koncentrát
- má vysoký obsah bielkovín
- vďaka bielkovinám prispieva k rastu a udržaniu svalov, ale tiež k zdraviu kostí
- vďaka vápniku a draslíku prispieva k normálnemu fungovaniu svalov
- má nízky obsah tuku
- obsiahnutý vápnik je potrebný na udržanie zdravých kostí a zubov
- vápnik prispieva k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov
- má lahodnú chuť
- môžete si ho užiť kedykoľvek počas dňa, keď potrebujete doplniť bielkoviny
- ocenia ho kulturisti, powerlifteri, pokročilí aj začiatočníci, ktorí usilujú o budovanie svalovej hmoty
Zloženie
Príchuť čokoládová zmrzlina: Srvátkový proteínový koncentrát, kakaový prášok, maltodextrín, prírodné a umelé arómy, xantánová guma, sladidlo (sukralóza), acesulfam K.
Príchuť vanilkový koláč: Srvátkový proteínový koncentrát, maltodextrín, prírodné a umelé arómy, xantánová guma, sladidlo (sukralóza), acesulfam K.
Príchuť jahoda: Srvátkový proteínový koncentrát, maltodextrín, prírodné a umelé arómy, xantánová guma, kyselina citrónová, prášok z červenej repy, sladidlo (sukralóza), acesulfam K.
Príchuť cookies&cream: Srvátkový proteínový koncentrát, maltodextrín, prírodné a umelé arómy, xantánová guma, sladidlo (sukralóza), acesulfam K.
Dávkovanie
Rozmiešajte 1 odmerku (36,2 g) v 177 - 236 ml vody. Užívajte 2 až 3-krát denne.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty (čokoládová zmrzlina) | 1 dávka (36,2 g) |
|---|---|
| Kalórie | 140 kcal |
| Tuky | 3 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,5 g |
| Sacharidy | 3 g |
| z toho cukry | 2 g |
| Vláknina | 1 g |
| Bielkoviny | 24 g |
| Vápnik | 130 mg |
| Železo | 1 mg |
| Cholesterol | 75 mg |
| Sodík | 150 mg |
| Draslík | 253 mg |
| Nutričné hodnoty (vanilkový koláč) | 1 dávka (36,2 g) |
|---|---|
| Kalórie | 140 kcal |
| Tuky | 3 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1 g |
| Sacharidy | 4 g |
| z toho cukry | 1 g |
| Vláknina | 1 g |
| Bielkoviny | 24 g |
| Vápnik | 148 mg |
| Železo | 1 mg |
| Fosfor | 116 mg |
| Horčík | 31 mg |
| Cholesterol | 57 mg |
| Sodík | 65 mg |
| Draslík | 100 mg |
| Nutričné hodnoty (jahoda) | 1 dávka (36,2 g) |
|---|---|
| Kalórie | 140 kcal |
| Tuky | 3 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1 g |
| Sacharidy | 4 g |
| z toho cukry | 1 g |
| Vláknina | 1 g |
| Bielkoviny | 24 g |
| Cholesterol | 57 mg |
| Vápnik | 148 mg |
| Železo | 1 mg |
| Fosfor | 116 mg |
| Horčík | 31 mg |
| Sodík | 65 mg |
| Draslík | 100 mg |
| Nutričné hodnoty (cookies&cream) | 1 dávka (36,2 g) |
|---|---|
| Kalórie | 140 kcal |
| Tuky | 3 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 2 g |
| Sacharidy | 6 g |
| z toho cukry | 2 g |
| Vláknina | 1 g |
| Bielkoviny | 24 g |
| Vitamín A | 62IU |
| Vitamín C | 2 mg |
| Vitamín D | 6IU |
| Vápnik | 148 mg |
| Železo | 1 mg |
| Fosfor | 100 mg |
| Horčík | 20 mg |
| Sodík | 96 mg |
| Draslík | 100 mg |
Upozornenie
Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu slnečného žiarenia starostlivo uzavreté. Skladujte mimo dosahu malých detí. Produkt neužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.
Alergény: Produkt obsahuje mlieko, sóju.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Srvátkové koncentráty |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 2.145000 |
| Značka: | ProSupps |
| Dĺžka: | 20.000000 |
| Šírka: | 20.000000 |
| Výška: | 30.000000 |
| Netto váha: | 1.814000 |
| Počet kusov v balení: | 24 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | nie |
| Zdroj proteínov: | srvátka |
| Metóda spracovania proteínu: | koncentrát |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
