Univerzálny adaptér Barbell Clip - GymBeam
Kód: 118639



Podrobný popis
Univerzálny adaptér Barbell Clip – multifunkčný U-adaptér na olympijskú os pre T-bar príťahy aj zavesenie závažia na opasok
Univerzálny adaptér Barbell Clip je funkčné fitness príslušenstvo, ktoré je ideálne do malých priestorov, kde sa počíta každý centimeter, a navyše vám ušetrí množstvo peňazí. Táto drobná, ale pevná oceľová pomôcka ponúka široké spektrum využitia. Jej hlavnou výhodou je veľký stredový otvor s priemerom 5,2 cm, ktorý presne pasuje na štandardné olympijské osi (50 mm). Adaptér stačí nasunúť na pracovný koniec osi (ktorej druhý koniec máte bezpečne zapretý) a okamžite získate kotviaci bod pre ďalšie príslušenstvo. Pomocou priloženej karabíny k adaptéru jednoducho pripnete akýkoľvek V-adaptér či tricepsové lano a môžete sa pustiť do ťažkých T-bar príťahov (rows), landmine tlakových cvikov alebo rotačných cvikov.
Tým sa však jeho tréningové možnosti ani zďaleka nekončia. Vďaka praktickému tvaru písmena U funguje Barbell Clip aj ako dokonalý hák na jednoručné činky a kettlebelly. Rukoväť činky jednoducho vložíte do výrezu a celý adaptér za horné očká pripnete na záťažový opasok (dip belt). Počas sekundy tak máte vyriešené pridávanie externej záťaže pre ťažké zhyby, dipy na bradlách alebo obľúbené drepy s opaskom (belt squats). Úplne tak odpadá zdĺhavé a nepohodlné prevliekanie reťaze cez kotúče.
Vďaka tomuto adaptéru môžete inteligentne využiť svoje existujúce vybavenie a premeniť jednoručné činky na prídavné kotúče. Ako na to? Je to jednoduché a intuitívne. Rukoväť jednoručky najprv vložíte do výrezu v tvare písmena U. Následne celý adaptér aj so zavesenou činkou jednoducho nasuniete na rukáv veľkej olympijskej osi pomocou okrúhleho otvoru. Získate tak dodatočnú záťaž na drepy či mŕtve ťahy, bez toho, aby ste museli dokupovať ďalšie klasické kotúče. Celý adaptér meria iba 12 × 11 × 5 cm, no hlavná konštrukcia si bez problémov poradí so záťažou až 100 kg (strieborná závesná časť s karabínou disponuje nosnosťou 50 kg). Vybavte svoj home gym univerzálnym adaptérom Barbell Clip a rozšírte svoj zásobník cvikov na maximum!
Univerzálny adaptér Barbell Clip a jeho výhody
- univerzálny adaptér do posilňovne (tzv. U-adaptér)
- perfektná voľba na rozšírenie domácej posilňovne s obmedzeným priestorom
- stredový otvor s priemerom 5,2 cm pasuje na klasické olympijské osi
- vytvorí kotviaci bod na olympijskej osi na pripojenie rôznych úchopov
- ideálny na T-bar príťahy (rows), príťahy v predklone a landmine tlaky
- umožňuje zavesiť jednoručky priamo na os namiesto klasických kotúčov
- skvelý na rýchle zavesenie záťaže na opasok pri dipech a zhyboch
- uľahčuje vykonávanie drepov s opaskom (belt squats)
- vysoká nosnosť: hlavná časť 100 kg, závesná strieborná časť 50 kg
- kompaktné rozmery (12 × 11 × 5 cm) uľahčujú skladovanie a prenos
- minimalistický čierny dizajn s logom GymBeam
Materiál
100 % oceľ
Rozmery
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Celková výška | 12 cm |
| Šírka základne | 11 cm |
| Hĺbka klipu | 5 cm |
| Priemer vnútorného otvoru | 5,2 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Nosnosť striebornej závesnej časti | 50 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné príslušenstvo na cvičenie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 8586028594599 |
| Brutto váha: | 0.600000 |
| Značka: | GymBeam Accessories |
| Dĺžka: | 12.500000 |
| Šírka: | 7.000000 |
| Výška: | 12.500000 |
| Netto váha: | 0.550000 |
| Materiál: | 100% Oceľ |
| Počet kusov v balení: | 20 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
