RockShox JUDY Silver RL 27,5" QR 120mm, 42offset, čierna A3
Kód: 128195
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Odpružená vidlice Judy Silver TK - Dálkové ovládání z řidítek 27.5" Rychloupínák 120mm Černá, hliníkový rovný sloupek 1 1/8 42offset Solo Air (součástí balení je ježek a pravé PopLoc Dálkové ovládání z řidítek) A3Platforma JUDY SILVER
Dlouhý popis Odpružená vidlice Judy Silver TK - Dálkové ovládání z řidítek 27.5" Rychloupínák 120mm Černá, hliníkový rovný sloupek 1 1/8 42offset Solo Air (součástí balení je ježek a pravé PopLoc Dálkové ovládání z řidítek) A3
Barva Gloss Black
Modelové označení TK
Velikost kol 27.5"
Zdvih 120mm
Sloupek 1-1/8" Aluminum
Rozměr osy 9mm Quick Release
Umístění nastavení Remote (included)
Pružení Solo Air
Offset vidlice 42mm (27.5")
Typ brzdy Disc
Povrchová úprava horních noh Fast Black
Nastavení tlumení Extl rebnd, TurnKey lockout
Materiál korunky Forged, pocketed aluminum
Minimální velikost kotouče 160mm
Maximální velikost kotouče 185mm
Typ horních noh 30mm straight wall steel
Délka od osy ke korunce 510
Maximální průměr pláště (mm) 710
Maximální šířka pláště (mm) 62
Typ tlumení TurnKey
Dodatočné parametre
| Kategória: | 27,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.4 kg |
| EAN: | 710845844744 |
| Modelové rady vidlíc: | Judy Silver |
| Rozmer osi: | Rýchloupínač 9 mm |
| Zámok vidlice: | na riadidlách |
| Veľkosť kolesa [palce]: | 27,5 |
| Zdvih vidlice [mm]: | 120 |
| Posun [mm]: | 42 |
| Typ vidlice: | vzduchová |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
