RockShox JUDY Gold - RL R 27,5" QR 100mm, 42offset, čierna A3
Kód: 128187
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Odpružená vidlica Judy Gold RL - diaľkové ovládanie riadidiel 27,5" 9QR 100mm Black Alum Str 1 1/8 42offset Solo Air (obsahuje ježka a ovládanie pravých riadidiel OneLoc)Dodatočné parametre
| Kategória: | 27,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.4 kg |
| EAN: | 710845844898 |
| Rozmer osi: | Rýchloupínač 9 mm |
| Modelové rady vidlíc: | Judy Gold |
| Posun [mm]: | 42 |
| Zámok vidlice: | na riadidlách |
| Veľkosť kolesa [palce]: | 27,5 |
| Typ vidlice: | vzduchová |
| Zdvih vidlice [mm]: | 100 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
