NANO 5.5x2.5 Asus, Fujitsu, Toshiba 19V 3.42A NOXX-6519-C6
Kód: 5961735
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Typizovaný 65 W napájecí adaptér s výstupním napětím 19 V a maximálním proudem 3.42 A pro notebooky Asus, Fujitsu, Toshiba a MSI.Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieťové (220V/230V) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592928001631 |
| Konektor: | 5.5 x 2.5 [mm] |
| Výstupný prúd [A]: | 3,42 |
| Príslušenstvo pre prenosné počítače: | Fujitsu, Asus |
| Výstupné napätie: | DC 19 [V] |
| Napájanie: | AC 100-240 V, 50-60 Hz |
| Výstupné napätie [V]: | 19 |
| Použite na: | notebooky Asus, Fujitsu, Toshiba a MSI |
| Celkový výstupný výkon [W]: | 65 |
| Farba: | Čierna |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
