NANO 5.5x2.5 Asus, Fujitsu, Toshiba 19V 3.42A NDXX-6519-SC8
Kód: 5964918
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Napájecí zdroj určený pro notebooky s max. příkonem 65W a napětím 19V. Konektor zdroj vymezuje zejména pro použití u notebooků značek Asus, Fujitsu, Toshiba a MSI.Max. Výkon: 65W
Výstupní napětí: 19.0V
Vstup: 100-240V
Provedení: Desktop
Série: Náhradní
Model: NDXX-6519-SC8
Typ DC konektoru: Plug
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieťové (220V/230V) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| EAN: | 8592928000658 |
| Použite na: | notebooky Asus, Fujitsu a Toshiba |
| Celkový výstupný výkon [W]: | 65 |
| Farba: | Čierna |
| Príslušenstvo pre prenosné počítače: | Asus, Toshiba, Fujitsu, HP, MSI |
| Výstupné napätie: | DC 19 [V] |
| Napájanie: | AC 100-240 V, 50-60 Hz |
| Výstupné napätie [V]: | 19 |
| Konektor: | 5.5 x 2.5 [mm] |
| Ďalšie informácie: | <b>napájecí kabel (2pin) není součástí balení</ b> |
| Výstupný prúd [A]: | 3,42 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
