Kreatín Monohydrát Prášok - Mammut Nutrition
Kód: 56839



Podrobný popis
Kreatín Monohydrát Powder s prídavkom horčíka zvyšuje výkon počas krátkych tréningových intervalov
Kreatín Monohydrát vo forme rozpustného prášku patrí medzi najobľúbenejšie doplnky stravy medzi športovcami. V tele sa ukladá vo forme kreatínfosfátu, ktorý slúži ako rýchly zdroj energie (ATP) pre svalovú prácu. Vďaka tomu pomáha zvyšovať fyzickú výkonnosť počas krátkych, po sebe idúcich intervalov vysoko intenzívneho cvičenia. Tento Kreatín Monohydrát obsahuje v jednej dávke 5,8 g kreatín monohydrátu, z čoho 5,1 g tvorí čistý kreatín. Vďaka tomu jednoducho pokryjete potrebnú dávku 3 g pre dosiahnutie priaznivého účinku. Kreatín dokážeme prijímať aj z potravinových zdrojov. Pre dosiahnutie 5 g tejto látky by sme však museli zjesť približne 1 kg hovädzieho mäsa. Doplnky stravy sa tak považujú za koncentrovanejšie zdroje tejto látky.
Kreatín Monohydrát je v tomto produkte doplnený o horčík, ktorý prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Zároveň podporuje normálnu činnosť svalov a pomáha zachovať optimálny energetický metabolizmus. Horčík tak hrá vo výkonnosti športovcov dôležitú úlohu.
Kreatín Monohydrát Powder vo forme prášku stačí rozmiešať s vodou alebo džúsom a vypiť pred, počas či po tréningu, alebo kedykoľvek v priebehu dňa. Je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých športovcov. Jeho vlastnosti ocenia predovšetkým tí, ktorí sa venujú silovým športom, HIIT tréningu, crossfitu, atletike, futbalu, hokeju a ďalším aktivitám, kde je dôležitá výbušnosť.
Kreatín Monohydrát Powder a jeho výhody
- obsahuje kreatín monohydrát v práškovej forme
- jedna dávka má 5,1 g kreatínu
- kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť počas intenzívneho cvičenia
- je obohatený o horčík
- horčík prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
- vďaka horčíku podporuje činnosť svalov
- je vhodný pre športovcov všetkých kategórií
Zloženie
Dávkovanie
Denné odporúčané množstvo je 6 g (1 odmerka) spolu s vodou alebo ovocným džúsom.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 1 odmerka (6 g) |
|---|---|
| Magnesium | 129 mg |
| Kreatín monohydrát | 5,8 g |
| z toho kreatín | 5,1 g |
Upozornenie
Vhodný najmä pre športovcov. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kreatín Monohydrát |
|---|---|
| EAN: | 4260495462530 |
| Brutto váha: | 0.643000 |
| Značka: | Mammut Nutrition |
| Dĺžka: | 10.500000 |
| Šírka: | 10.500000 |
| Výška: | 15.000000 |
| Netto váha: | 0.550000 |
| Počet kusov v balení: | 6 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
