IsoFue - GymBeam
Kód: 58588 58591 58585 Zvoľte variant



Podrobný popis
IsoFue prémiový srvátkový izolát s nízkym obsahom tuku a cukru, rýchlou vstrebateľnosťou, vitamínom D a tráviacimi enzýmami DigeZyme®
IsoFue obsahuje jeden z najčistejších a najlepšie vstrebateľných proteínov v podobe srvátkového izolátu s až 83% obsahom vysoko kvalitných bielkovín. Jadro proteínu je jedinečný srvátkový izolát Volactive® spracovaný šetrnou membránovou technológiou CFM (Cross Flow Microfiltration), ktorá umožňuje zachovať prirodzenú štruktúru srvátkových bielkovín a ich vysokú biologickú hodnotu. Práve vďaka použitej filtračnej technológii má Volactive® nízky obsah tuku, cukru a jedná sa o vysoko kvalitný, ľahko stráviteľný srvátkový proteín top kvality. Okrem toho je zdrojom vápnika, vitamínu D a obsahuje zmes Digezyme tráviacich enzýmov vrátane laktázy.
Tento prémiový srvátkový izolát sa môže pochváliť mimoriadne vysokým stupňom filtrácie. V porovnaní so srvátkovým koncentrátom je tak obvykle o niečo čistejším a koncentrovanejším zdrojom bielkovín, čo prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty, čo najviac ocenia napríklad siloví športovci v rysovacej diéte. Okrem toho prispieva aj k udržaniu normálneho stavu kostí a funkcie svalov a to vďaka už spomínanému vitamínu D a vápniku. Samotný vitamín D tiež podporuje funkciu imunitného systému.
Vďaka svojim vlastnostiam je IsoFue ideálny na doplnenie bielkovín pred alebo po tréningu. Proteín je však vhodný na doplnenie bielkovín kedykoľvek počas dňa prostredníctvom lahodného nápoja s vodou alebo mliekom. Skvele sa však hodí aj na pridanie kvalitných bielkovín do fitness dezertov, raňajkových cereálií alebo smoothies. Skrátka, Proteín IsoFue je vhodný pre všetkých ľudí, ktorí hľadajú kvalitný a čistý zdroj bielkovín bez kalórií navyše.
IsoFue a jeho výhody
- je prémiový srvátkový proteín
- jadrom proteínu je unikátny srvátkový izolát Volactive®
- je vyrobený ultrafiltráciou
- obsahuje až 83% bielkovín
- má nízky obsah laktózy
- je obohatený o komplex tráviacich enzýmov DigeZyme® a vitamín D
- patrí medzi rýchlo vstrebateľné proteíny
- obsahuje maximálne 105 kcal v jednej dávke
- vďaka bielkovinám prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty
- bielkoviny navyše podporujú aj udržanie normálneho stavu kostí
- prispieva k normálnej funkcii svalov vďaka vitamínu D a vápniku
- vďaka vitamínu D podporuje aj funkciu imunitného systému
- zaisťuje rýchly prísun bielkovín do organizmu
- hodí sa pre celú radu športovcov rôzneho zamerania
Zloženie
Príchuť čokoláda: Srvátkový proteínový izolát Volactive® 90 %, odtučnený kakaový prášok, mliečnan vápenatý, aróma, sladidlo (sukralóza), tráviace enzýmy DigeZyme® (alfa-amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza), farbivo (jednoduchý karamel), LactoSpore® (Bacillus coagulans), vitamín D (cholekalciferol).
Príchuť jahoda: Srvátkový proteínový izolát Volactive® 92 %, aróma, mliečnan vápenatý, prášok z červenej repy, sladidlo (sukralóza), tráviace enzýmy DigeZyme® (alfa-amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza), LactoSpore® (Bacillus coagulans), vitamín D (cholekalciferol).
Príchuť vanilka: Srvátkový proteínový izolát Volactive® 93 %, aróma, mliečnan vápenatý, sladidlo (sukralóza), farbivo (kurkumin), tráviace enzýmy DigeZyme® (alfa-amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza), LactoSpore® (Bacillus coagulans), vitamín D (cholekalciferol).
Dávkovanie
Zmiešajte 1 odmerku (30 g) s 200–300 ml vody. Užívajte 1–2 krát denne.
| Profil aminokyselín | per 100 g |
|---|---|
| Kyselina asparágová + asparagín | 9,7 g |
| Kyselina glutámová + glutamín | 14,9 g |
| Alanín | 4,4 g |
| Arginín | 1,4 g |
| Cysteín | 1,9 g |
| Glycín | 1,4 g |
| Histidín | 1,3 g |
| Izoleucín | 4,5 g |
| Leucín | 8,0 g |
| Lyzín | 8,1 g |
| Metionín | 1,9 g |
| Fenylalanín | 2,3 g |
| Prolín | 5,3 g |
| Serín | 4,4 g |
| Treonín | 5,8 g |
| Tyrozín | 2,1 g |
| Tryptofán | 1,5 g |
| Valín | 3,9 g |
Upozornenie
Výživový doplnok. Obsahuje sladidlo. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Srvátkové izoláty |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 2.265000 |
| Značka: | GymBeam OG1 |
| Dĺžka: | 25.500000 |
| Šírka: | 20.000000 |
| Výška: | 20.000000 |
| Netto váha: | 2.000000 |
| Počet kusov v balení: | 4 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | nie |
| Zdroj proteínov: | srvátka |
| Metóda spracovania proteínu: | izolát |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
