Hovädzí kostný vývar - GymBeam
Kód: 118708
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Zloženie
Hovädzí vývar (hovädzie kosti 50%, pitná voda 34,3%, hovädzie mäso 10%, cibuľa 5%, jedlá soľ 0,5%, čierne korenie 0,2%).
Nutričné hodnoty
| Nutričné hodnoty | 100 ml |
|---|---|
| Energetická hodnota | 159 kJ / 37 kcal |
| Tuky | 0,05 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,002 g |
| Sacharidy | 0,5 g |
| z toho cukry | 0,5 g |
| Bielkoviny | 8,74 g |
| Soľ | 0,23 g |
Upozornenie
Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 7 dní.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hotové jedlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.68 kg |
| EAN: | 8586028764602 |
| Brutto váha: | 0.676000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 7.785000 |
| Šírka: | 7.785000 |
| Výška: | 12.000000 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
