Clear Whey Hydrate - GymBeam
Kód: 118399 118402 118405 Zvoľte variant



Podrobný popis
Clear Whey Hydrate - ovocná proteínová limonáda obohatená o horčík a draslík pre podporu funkcie svalov
Clear Whey Hydrate je sofistikovaný srvátkový proteín, ktorý mení pravidlá hry v športovej výžive. Tento srvátkový izolát je vytvorený pre tých, ktorým nevyhovujú klasické mliečne krémové šejky a hľadajú ľahšiu alternatívu. Vyniká svojou čírou konzistenciou a lahodnými sviežimi príchuťami, ktoré sa podobajú skôr limonáde alebo ovocnému džúsu. Práve preto sa tento funkčný proteín zásadne mieša iba s vodou. Zmiešaním s mliekom by ste totiž prišli o túto jedinečnú osviežujúcu textúru a chuťový zážitok.
V jednej porcii do tela dostanete 19 g vysoko kvalitných bielkovín (75 g v 100 g produktu). Tieto bielkoviny prispievajú k rastu aj udržaniu svalovej hmoty a majú vplyv na udržanie normálneho stavu kostí. Príjemným bonusom pre každého, kto si starostlivo stráži jedálniček alebo sa nachádza v prísnej rysovacej fáze (diéte), je fakt, že tento ľahký ovocný proteín neobsahuje cukor ani tuk. Predstavuje tak efektívny spôsob, ako doplniť bielkoviny bez zbytočných kalórií navyše. Aj to je dôvod, prečo sa radí medzi GLP-1 friendly produkty a skvele sa hodí do diéty aj počas low-carb či keto stravovania. Tento Clear Whey proteín je vyrobený šetrnou membránovou technológiou CFM (Cross Flow Microfiltration), ktorá umožňuje zachovať prirodzenú štruktúru srvátkových bielkovín a ich vysokú biologickú hodnotu. Vzniká tak vysoko kvalitný, ľahko stráviteľný srvátkový proteín top kvality. Vďaka pokročilej filtrácii je navyše mliečny cukor (laktóza) zredukovaný na úplné minimum, takže produkt často veľmi dobre znášajú aj ľudia citlivejší na laktózu.
Tento izolát je výnimočný aj svojím obsahom funkčných minerálnych látok. Nájdete v ňom horčík, ktorý oceníte počas náročných dní, pretože prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Zároveň podporuje elektrolytickú rovnováhu a podieľa sa na normálnej syntéze bielkovín. V zložení nesmie chýbať ani draslík. Ten spolu s horčíkom prispieva k normálnej činnosti svalov a nervovej sústavy. Ďalším dielikom do mozaiky k dosiahnutiu vašich cieľov je potom betain hydrochlorid, ktorý sa nachádza napríklad v červenej repe.
Aby pre vás produkt fungoval na maximum, odporúčame užívať 1–2 porcie denne. Príprava je jednoduchá, stačí zmiešať 1 vrchovatú odmerku (25 g) s 300–400 ml vody. Keďže ide o vysoko čistý izolát, po rozmixovaní v šejkri sa na hladine prirodzene vytvorí bohatá pena. Ide o bežnú fyzikálnu vlastnosť takto spracovanej bielkoviny. Stačí počkať približne 30–60 sekúnd, kým pena opadne, a môžete si vychutnať dokonale číry nápoj.
Clear Whey Hydrate ponúka obrovskú flexibilitu v tom, kedy si ho počas dňa dopriať. Ráno po prebudení slúži na rýchle doplnenie živín, a vďaka svojej ľahkosti vôbec nezaťaží žalúdok. Počas dňa ho môžete piť samostatne na zahasenie smädu, pridať do obľúbeného smoothie, alebo ním doplniť ľahké jedlo (napr. šalát), ktorému chýba pevný zdroj bielkovín. Tým vôbec najlepším časom je však užívanie po tréningu. Osviežujúci je aj večer ako ľahký drink bez pocitu ťažkosti pred spaním. Vyberte si svoju obľúbenú sviežu príchuť a objavte nový spôsob, ako dodať telu kvalitné bielkoviny!
Clear Whey Hydrate a jeho výhody
- unikátny srvátkový proteín (srvátkový izolát) s ľahkou čírou konzistenciou
- hodí sa na prípravu proteínovej limonády
- jedna porcia obsahuje 19 g bielkovín
- je bez cukru a tuku
- bielkoviny prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty
- vďaka bielkovinám má vplyv na udržanie normálneho stavu kostí
- obsahuje horčík a draslík
- ide o GLP-1 friendly produkt
- horčík prispieva k normálnej elektrolytickej rovnováhe a syntéze bielkovín
- draslík prispieva k normálnej činnosti svalov
- je vyrobený šetrnou membránovou technológiou CFM
- má osviežujúcu ovocnú príchuť
- pripomína džús alebo limonádu
- neobsahuje lepok ani GMO
- je pravidelne testovaný na mikrobiológiu a ťažké kovy
- je vyrobený v EÚ
- ideálny po tréningu, na desiatu alebo kedykoľvek počas dňa
Zloženie
Broskyňový ľadový čaj: Srvátkový proteínový izolát (mlieko) 84,5 %, citran draselný, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, horečnaté soli kyseliny citrónovej, protipenivá látka (oxid kremičitý), citran sodný, betain hydrochlorid, odtučnený kakaový prášok, sladidlo (sukralóza), repkový olej.
Citrón–limetka: Srvátkový proteínový izolát (mlieko) 84,5 %, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), citran draselný, horečnaté soli kyseliny citrónovej, aróma, protipenivá látka (oxid kremičitý), citran sodný, betain hydrochlorid, sladidlo (sukralóza), repkový olej.
Zelené jablko: Srvátkový proteínový izolát (mlieko) 84,5 %, citran draselný, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, horečnaté soli kyseliny citrónovej, protipenivá látka (oxid kremičitý), citran sodný, betain hydrochlorid, sladidlo (sukralóza), farbivá (beta-karotén, brilantná modrá FCF), repkový olej.
Dávkovanie
Zmiešajte 1 vrchovatú odmerku (25 g) s 300–400 ml vody. Po rozmiešaní počkajte približne 30–60 sekúnd, aby sa pena usadila. Užívajte 1–2-krát denne.
Aminokyselinový profil
| Aminokyselinový profil | v 100 g |
|---|---|
| Alanín | 3,6 g |
| Arginín | 1,4 g |
| Kyselina asparágová + Asparagín | 8,0 g |
| Cysteín | 1,7 g |
| Kyselina glutámová + Glutamín | 12,7 g |
| Glycín | 1,1 g |
| Histidín | 1,1 g |
| Isoleucín | 4,0 g |
| Leucín | 7,5 g |
| Lyzín | 7,5 g |
| Metionín | 1,6 g |
| Fenylalanín | 2,1 g |
| Prolín | 4,1 g |
| Serín | 3,5 g |
| Treonín | 4,7 g |
| Tryptofán | 1,4 g |
| Tyrozín | 2,1 g |
| Valín | 3,8 g |
Upozornenie
Doplnok stravy. Obsahuje sladidlo. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Alergény: Alergény sú v zložení vyznačené tučne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Srvátkové izoláty |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.612000 |
| Značka: | GymBeam |
| Dĺžka: | 12.400000 |
| Šírka: | 12.400000 |
| Výška: | 16.500000 |
| Netto váha: | 0.500000 |
| Počet kusov v balení: | 18 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | nie |
| Zdroj proteínov: | srvátka |
| Metóda spracovania proteínu: | izolát |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
