32" Samsung Smart Monitor Odyssey G65B
Kód: 9986997
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
TECHNICKÉ SPICIFIKACEOBAZOVKA
Velikost obrazovky: 32"
Zakřivená obrazovka: Ano
Zakřivení obrazovky: 1000R
Poměr stran: 16:9
Typ panelu: VA
Jas (typický): 350 cd/m2
Jas (min.): 300 cd/m2
Kontrastní poměr: 2500:1
HDR: VESA HDR DisplayHDR 600
Rozlišení: 2560 x 1440
Doba odezvy: 1 ms GTG
Pozorovací úhel: 178°/178°
Podpora barev: 1B
Obnovovací frekvence: 240 Hz
OBECNÉ FUNKCE
Režim Eye Saver: Ano
Flicker Free: Ano
Herní režim: Ano
FreeSync: FreeSync Premium Pro
Core Sync: Ano
Operační systém: Tizen™
SmartThings: Ano
Zdrcadlení mobilu: Ano
Zrcadlení zvuku: Ano
ConnectShare™: Ano
ROZHRANÍ
DisplayPort: 1x verze 1.4
HDMI: 2x verze 2.1
Sluchátka: Ano
USB porty: 2x
Rozbočovač USB: Verze 3
Ethernet (LAN): 1x
WiFi: Ano (WiFI5)
Bluetooth: Ano (BT5.2)
Reproduktor: Ano
DESIGN
Barva: Černá
Typ stojanu: HAS PIVOT
HAS (výškově nastavitelný stojan): 120,0 ± 5,0
Náklon: -9,0° (±2°) ~ 13,0° (±2°)
Otáčení: -15,0° ~ 15,0°
Pivot: -92,0° ~ 92,0°
Montáž na stěnu: 100 x 100
ENERGIE
Třída energetické účinnosti: F
Napájení: AC 100 až 240 VAC (+/- 10 %)
Spotřeba energie: 30 W
Spotřeba (DPMS): 0,50 W
Spotřeba energie (ročně): 44 kWh/rok
Typ: Externí
ROZMĚRY
Rozměry s podstavcem (š x v x h): 713 x 606,2 x 311,1 mm
Rozměry bez podstavce (š x v x h): 713 x 439,7 x 181,5 mm
Rozměry balení (š x v x h): 827 x 226 x 494 mm
Hmotnost se stojanem: 7,4 kg
Hmotnost bez stojanu: 5,5 kg
Hmotnost balení: 10,1 kg
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
V balení: DP kabel, dálkový ovladač
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10.1 kg |
| EAN: | 8806094192711 |
| Typ displeja: | VA |
| Kontrast: | 2500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, Adaptívna synchronizácia |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 32 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 713 |
| Hĺbka [mm]: | 311 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Hmotnosť [kg]: | 7,4 |
| Výška [mm]: | 606 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
