27" inteligentný monitor Samsung Odyssey G65B
Kód: 9986899
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Velikost obrazovky (třída): 27"Zakřivený monitor: Ano
Zakřivení obrazovky: 1000R
Poměr stran: 16:9
Typ panelu: VA
Jas (Typický): 350 cd/m2
Jas (Min.): 300 cd/m2
HDR: VESA DisplayHDR 600
Rozlišení: 2560 x 1440
Doba odezvy: 1 ms GTG
Pozorovací úhly: 178°/178°
Počet barev: 1 miliarda
Obnovovací frekvence: Max 240 Hz
OBECNÉ FUNKCE
Režim Eye Saver: Ano
Flicker Free: Ano
Herní režim: Ano
FreeSync: FreeSync Premium Pro
Adaptivní obraz: Ano
Operační systém: Tizen™
Zrcadlení mobilního zařízení: Ano
Zrcadlení zvuku: Ano
ROZHRANÍ
Bezdrátový displej: Ano
DisplayPort: 1 x 1.4
HDMI: 2 x 2.1
Sluchátka: Ano
USB porty: 2
Rozbočovač USB: Verze 3
Ethernet (LAN): 1 x
WiFi: Ano (WiFi5)
Bluetooth: Ano (BT5.2)
Reproduktor: Ano
DESIGN
Barva: Černá
Typ stojanu: HAS PIVOT
HAS (výškově nastavitelný stojan): 120,0 ± 5,0
Náklon: -9,0° (± 2°) ~ 13,0° (± 2°)
Otáčení: -15,0™ ~ 15,0°
Pivot: -92,0° ~ 92,0°
Nástěnná montáž: 100 x 100
ENERGIE
Třída energetické účinnosti: F
Napájení: AC100-240V
Spotřeba energie: 26 W
Spotřeba energie (DPMS): 0,5 W
Spotřeba energie (ročně): 38 kWh
Typ: Externí
ROZMĚRY
Rozměry se stojanem (š x v x h): 615,8 x 578,3 x 311,1 mm
Rozměry bez stojanu (š x v x h): 615,8 x 384,4 x 165,6 mm
Rozměry balení (š x v x h): 688 x 214 x 461 mm
Hmotnost se stojanem: 6,4 kg
Hmotnost bez stojanu: 4,5 kg
Hmotnost balení: 8,8 kg
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
V balení: kabel DP, dálkový ovladač
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.2 kg |
| EAN: | 8806094192599 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium Pro, Adaptívna synchronizácia, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Typ displeja: | VA |
| Kontrast: | 2500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 616 |
| Hĺbka [mm]: | 311 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Hmotnosť [kg]: | 6,4 |
| Výška [mm]: | 578 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
