27" HP Series 7 Pro (8J9G2E9)
Kód: 155053
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Monitor HP Series 7 Pro 27" 4K Thunderbolt 4 - 727pkHP Eye Ease
Snímač okolitého svetla
Prepínač KVM
Obraz v obraze; obraz po obraze
Typ obrazovky: IPS Black
Podsvietenie: podsvietenie hrán
Uhlopriečka [palce]: 27"
Rozlíšenie: 4K UHD (3840 x 2160)
Rozstup bodov [mm]: 0,15
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 2000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms GtG (s funkciou Overdrive)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Konektory:
USB typu A: 5 USB typu A s rýchlosťou signalizácie 10 Gb/s (1 nabíjanie s výkonom 7,5 W)
Video vstup USB Type-C®: 1 Thunderbolt™ 4 s rýchlosťou signalizácie USB Type-C® 40 Gb/s (až 100 W USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); 1 Thunderbolt™ 4 Out pre reťazenie Daisy chain (nabíjanie 15 W)
Dáta USB Type-C®: 1 USB Type-C® s rýchlosťou signalizácie 10 Gb/s proti prúdu (až 15 W USB Power Delivery); 1 USB Type-C® s rýchlosťou signalizácie 10 Gb/s (15 W nabíjanie)
Ethernet: 1 RJ-45 (10/100/1000 Mb/s)
DisplayPort™: 1 DisplayPort™ 1.4
DisplayPort™ Out: 1 DisplayPort™ 1.4out
HDCP: Áno, DisplayPort™, HDMI a Thunderbolt™
HDMI: 1 HDMI 2.0
Napájanie: 100-240 VAC 50/60 Hz/ Interné
Spotreba energie [W]: 26
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 100 x 100 mm (vrátane držiaka)
Naklonenie monitora: výška/náklon/naklonenie/otáčanie
Otáčanie: ±45°
Naklonenie: -5 až +20°
Rozsah nastavenia výšky: 150 mm
Bod otáčania: ±90°
Farba: strieborná
Rozmery (so stojanom, š x h x v): 61,34 x 22,52 x 54,05 cm
Rozmery (bez podstavca, š x h x v): 61,34 x 7,45 x 35,4 cm
Hmotnosť [kg]: 6,5 kg (s podstavcom)
Monitor; kábel Thunderbolt™; kábel DisplayPort™; kábel HDMI; záručný list; plagát rýchleho nastavenia; 1 kábel USB typu C® na typ A; napájací kábel; správa o kalibrácii farieb; adaptér na upevnenie VESA
Záruka.
Pre správnu kompatibilitu balíka Care Pack použite portál HP na adrese https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 197497766585 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 354 |
| Hĺbka [mm]: | 74 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Kontrast: | 2000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Thunderbolt 4 (USB-C): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,5 |
| Výška [mm]: | 613 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Počet Thunderbolt 4 (USB-C): | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
