27" HP Series 7 Pro (8J9G2AA)
Kód: 155052
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
27" monitor HP Series 7 Pro 4K Thunderbolt 4 - 727pkVytvárajte inšpirujúce umelecké diela v reálnych farbách. 27" monitor HP 4K s rozhraním Thunderbolt 4 pomôže osvetliť vaše nápady v plne kalibrovanej palete nádherných farieb. Tento neuveriteľne výkonný monitor vám pomôže zvládnuť aj tie najnáročnejšie úlohy pri multitaskingu.
Typ obrazovky IPS Black.
Podsvietenie: podsvietenie hrán
Uhlopriečka: 68,6 cm (27")
Rozlíšenie: 4K UHD (3 840 x 2 160)
Rozstup bodov [mm]: 0,15
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Antireflexný filter
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 2 000:1
Čas odozvy [ms]: 5 ms GtG (s funkciou Overdrive)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Farby: Podpora až 1,07 miliardy farieb
Konektory: 1:
USB typu A: 5 USB typu A s rýchlosťou signalizácie 10 Gb/s (1 nabíjanie s výkonom 7,5 W)
Video vstup USB Type-C®: 1 Thunderbolt™ 4 s rýchlosťou signalizácie USB Type-C® 40 Gb/s (až 100 W USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); 1 Thunderbolt™ 4 Out pre reťazenie Daisy chain (nabíjanie 15 W)
Dáta USB Type-C®: 1 USB Type-C® s rýchlosťou signalizácie 10 Gb/s proti prúdu (až 15 W USB Power Delivery); 1 USB Type-C® s rýchlosťou signalizácie 10 Gb/s (15 W nabíjanie)
Ethernet: 1 RJ-45 (10/100/1000 Mb/s)
DisplayPort™: 1 DisplayPort™ 1.4
DisplayPort™ Out: 1 DisplayPort™ 1.4out
HDCP: Áno, DisplayPort™, HDMI a Thunderbolt™
HDMI: 1 HDMI 2.0
Napájanie: 100-240 VAC 50/60 Hz, interné
Spotreba energie [W]: 26
Trieda energetickej účinnosti: F
Montáž na stenu: 100 x 100 mm (vrátane držiaka)
Naklonenie monitora: Nastaviteľná výška/naklonenie/naklonenie/otočenie
Farba: čierna; strieborná
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 613,4 x 540,5 x 225,2
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 613,4 x 354 x 74,5
Hmotnosť [kg]: 6,5 kg (so stojanom)
Obsah balenia: Monitor; kábel Thunderbolt™; kábel DisplayPort™; kábel HDMI; záručný list; leták s rýchlym nastavením; 1x kábel USB typu C® na typ A; napájací kábel; správa o kalibrácii farieb; montážny adaptér VESA
Záruka.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.8 kg |
| EAN: | 197497766295 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Thunderbolt: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 400 |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 225 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Kontrast: | 2000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Hmotnosť [kg]: | 6,5 |
| Výška [mm]: | 540 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
