100% Whey - Stacker2
Kód: 43762



Podrobný popis
100% Whey - srvátkový proteín obsahujúci 24 gramov bielkovín a 8 esenciálnych aminokyselín
100% Whey je kvalitný srvátkový proteín, ktorý obsahuje 24 gramov bielkovín v jednej porcii. Je sladený iba sladidlami, žiadny pridaný cukor. Vďaka tomu ho môžu s pokojom konzumovať aj ľudia na diéte.
Súčasťou proteínu je aj 8 esenciálnych aminokyselín (z toho tri aminokyseliny s rozvetveným reťazcom BCAA), ktoré si naše telo nevie samo vytvoriť, a tak mu ich musíme dodávať. Tieto aminokyseliny majú dôležitú funkciu v organizme. Podieľajú sa totiž na syntéze bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Ocenia ho teda predovšetkým silovo trénujúci jedinci. Proteín má navyše lahodnú chuť a skvelú rozpustnosť.
100% Whey a jeho výhody
- jedná sa o kombináciu srvátkového koncentrátu a srvátkového izolátu
- obsahuje 24 gramov bielkovín na porciu
- je bez pridaného cukru
- obsahuje 8 esenciálnych aminokyselín
- prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty
- má lahodnú chuť
- skvele sa rozpúšťa
Zloženie
Srvátková bielkovina (srvátkový koncentrát -80, srvátkový izolát -90, derivovaný z mlieka a instantného sójového lecitínu), Aróma (obsahujúca arómu, fruktóza prírodné farbivá, emulgátor (xantánová guma), zahusťovadlo (guarová guma), sladidlo (sukralóza, acesulfam-k).
Dávkovanie
Rozmiešajte 2 odmerky prášku v 200 ml studenej vody. Užívajte 2-3krát denne.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty (čokoláda, vanilka, jahoda) | 1 dávka |
|---|---|
| Energetická hodnota | 488 kJ / 117 kcal |
| Tuky | 1 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 3 g |
| - z toho cukry | 2 g |
| Bielkoviny | 24 g |
| Soľ | 0,06 mg |
Aminokyselinový profil proteínu 100% Whey
| Aminokyseliny | 1 dávka |
|---|---|
| EAAs | |
| Izoleucín | 1463 mg |
| Leucín | 2431 mg |
| Valín | 1522 mg |
| Tryptofán | 410 mg |
| Lyzín | 2133 mg |
| Treonín | 1554 mg |
| Fenylalanín | 708 mg |
| Metionín | 507 mg |
| CAAs | |
| Glutamín | 4002 mg |
| Arginín | 515 mg |
| Histidín | 429 mg |
| Cystín | 474 mg |
| Tyrozín | 745 mg |
| Prolín | 1061 mg |
| NAAs | |
| Kys. asparágová | 2408 mg |
| Serín | 1186 mg |
| Glycín | 432 mg |
| Alanín | 1140 mg |
Upozornenie
Toto je potravinový doplnok. Potravinové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej stravy. Tento produkt sa má používať v spojení s pestrou stravou a cvičebným programom, aby sa dosiahli čo najlepšie výsledky. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste a uchovávajte mimo dosahu detí. Tento produkt nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobám. Nikdy neprekračujte odporúčané dávkovanie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Srvátkové koncentráty |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 2.064000 |
| Značka: | Stacker2 |
| Dĺžka: | 10.000000 |
| Šírka: | 26.000000 |
| Výška: | 37.000000 |
| Netto váha: | 2.000000 |
| Počet kusov v balení: | 6 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | nie |
| Zdroj proteínov: | srvátka |
| Metóda spracovania proteínu: | rôzne spracovanie |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
