Zimná čiapka Beanie Grey - BeastPink
Kód: 94990
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Zimná čiapka Beanie je štýlový a univerzálny kúsok, ktorý vás udrží v teple a pohodlí
Zimná čiapka Beanie je dokonalým teplým doplnkom vášho šatníka, ktorý pozvedne váš štýl. Je vyrobená z hrubého akrylového úpletu, je mäkká, príjemná na dotyk a výnimočne teplá. Vďaka tomu vás udrží v teple a pohodlí aj v najchladnejšom období roka. Vďaka jednofarebnému dizajnu a Beastpink logu je ľahko kombinovateľná s vaším obľúbeným športovým alebo bežným oblečením. Celkovo je táto čiapka všestranným kúskom dokonale vhodným na behanie, turistiku, zimné športy alebo len tak, aby ste sa zahriali pri pochôdzkach.

Zimná čiapka Beanie a jej výhody
- je teplá a štýlová
- vyznačuje sa silným úpletom
- má jednofarebný minimalistický dizajn
- je mäkká, príjemná na dotyk a pružná
- lze ju kombinovať s ležérnym alebo športovým oblečením
- je ideálna na behanie, turistiku a ďalšie outdoorové aktivity
- hodí sa tiež na bežné nosenie
Materiál
100 % akryl
Rozmery
| Rozmery | |
|---|---|
| Šírka | 21 cm |
| Výška | 24 cm |
| Preložená manžeta | 12 cm |
| Hmotnosť | 117 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šiltovky a čiapky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 8586026391060 |
| Brutto váha: | 0.136000 |
| Značka: | GymBeam BeastPink |
| Dĺžka: | 19.000000 |
| Šírka: | 24.000000 |
| Výška: | 3.000000 |
| Netto váha: | 0.132000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
| Počet kusov v balení: | 100 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
