Zero Stimulant Pump 3G - Applied Nutrition
Kód: 46543 46546 Zvoľte variant



Podrobný popis
Zero Stimulant Pump 3G je nakopávač bez cukru a stimulantov, ktorý sa skvele hodí aj pred večerným tréningom
Zero Stimulant Pump 3G je alternatíva obľúbenej predtréningovky Pump 3G, v tomto prípade však bez stimulantov, vďaka čomu sa skvele hodí aj pred večerným tréningom. V zložení nájdete kreatín monohydrát, ktorý pomáha zvýšiť výkon počas krátkodobých po sebe nasledujúcich intenzívnych tréningových intervalov. Na dosiahnutie účinku je potrebné splniť príjem aspoň 3 g denne, čo s týmto doplnkom bez problémov zvládnete. To ocenia všetci aktívni športovci.
V zložení však nechýbajú ani vitamíny B3 a B12, ktoré pomáhajú znížiť únavu aj vyčerpanie a podporujú normálny energetický metabolizmus. Rovnako tak v zložení nájdete ďalšie funkčné látky, ako je BioPerine®, AstraGin®, l-theanín, beta-alanín, AAKG, NO doplnok citrulín či taurín, ktorý sa bežne vyskytuje v preworkoutoch a energy nápojoch.
Pri tejto predtréningovke oceníte aj praktickú práškovú formu. Tá sa dobre rozpúšťa a v spojení s vodou vykúzli lahodný osviežujúci nápoj bez cukru. Pred každým športom sa naň budete zaručene tešiť.
Zero Stimulant Pump 3G a jeho výhody
- nakopávač bez cukru a stimulantov
- obsahuje kreatín, ktorý pomáha zvýšiť výkon počas krátkodobých po sebe nasledujúcich intenzívnych tréningových intervalov
- vitamíny B3 a B12 pomáhajú znížiť únavu aj vyčerpanie a podporujú normálny energetický metabolizmus
- je obohatený o BioPerine®, AstraGin®, l-theanín, beta-alanín, AAKG, NO doplnok citrulín či taurín
- má praktickú formu prášku
- dobre sa rozpúšťa
- má príjemne osviežujúcu chuť
Zloženie
Príchuť fruit burst: citrulín malát 2:1, arginín alfa-ketoglutarát (AAKG), kreatín monohydrát, beta-alanín, prírodná aróma, regulátory kyslosti (kyselina citrónová, hydrogénuhličitan sodný), L-theanín, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý, vitamín B3 (nikotínamid), BioPerine® (extrakt z čierneho korenia), sladidlo (sukralóza), AstraGin® (extrakt z rastliny kozinec (Astragalus) a ženšenu nepravého (Panax Notoginseng)), prírodné farbivo (červená repa), vitamín B12 (kyanokobalamín).
Príchuť icy blue razz: citrulín malát 2:1, arginín alfa-ketoglutarát (AAKG), kreatín monohydrát, beta-alanín, prírodná aróma, regulátory kyslosti (kyselina citrónová, hydrogénuhličitan sodný), L-theanín, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý, nikotínamid (vitamín B3), BioPerine® (extrakt z čierneho korenia), sladidlo (sukralóza), AstraGin® (extrakt z rastliny kozinec (Astragalus) a ženšenu nepravého (Panax Notoginseng)), prírodné farbivo (spirulina), vitamín B12 (kyanokobalamín).
Dávkovanie
Rozmiešajte 1 dávku v podobe 15 g (2 odmerky) s 200 ml studenej vody v šejkri približne 30 minút pred tréningom a ihneď konzumujte.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 1 dávka (15 g) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 11 kJ / 3 kcal |
| Tuky | 0 g |
| - z toho nasýtené tuky | 0 g |
| Sacharidy | 0,63 g |
| - z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Sodík | 0,171 g |
| Ekvivalent soli | 0,426 mg |
| Citrulín malát 2:1 | 5 g |
| AAKG | 3 g |
| Kreatin monohydrát | 3 g |
| Beta-alanín | 2 g |
| Taurín | 250 mg |
| L-Tyrozín | 250 mg |
| L-Theanín | 250 mg |
| AstraGin® | 50 mg |
| BioPerine® | 5 mg |
| Vitamín B3 | 60 mg |
| Vitamín B12 | 50 mcg |
Upozornenie
V prípade, že ste mladší ako 18 rokov, ste tehotná alebo dojčiaca žena, máte akékoľvek zdravotné ťažkosti alebo ak užívate akékoľvek lieky na predpis, poraďte sa pred použitím tohto produktu s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom.
Nesmie sa používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Výrobok skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pre-workouty |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.451000 |
| Značka: | Applied Nutrition |
| Dĺžka: | 10.200000 |
| Šírka: | 10.200000 |
| Výška: | 11.300000 |
| Netto váha: | 0.375000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
