Xantánová guma 170 g - NOW Foods
Kód: 37288
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Xantánová guma - stabilizátor a emulgátor v prášku pre výrobu bezlepkových dobrôt
Xantánová guma je jemný prášok bez chuti a zápachu. Pôsobí ako stabilizátor a emulgátor, ktorý na seba viaže vodu, a preto poslúži ako výborná náhrada lepku. Zabezpečuje tiež dlhšiu trvanlivosť pečiva a cesto sa stáva vláčnejším, menej sa drobí a lepšie drží tvar. Xantánovú gumu oceníte pri klasickom pečení, ale aj pri príprave domáceho pečiva, dressingov a omáčok.
Xantánová guma a jej výhody
- slúži ako náhrada lepku
- je bez chuti a zápachu
- pôsobí ako stabilizátor a emulgátor
- je výbornou náhradou lepku
- má široké využitie pri domácich receptoch
Zloženie
Xantánová guma
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 1 dávka |
|---|---|
| Energia | <5 |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | <1 g |
| z toho cukor | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Upozornenie
Nepoužívať v potravinách alebo nápojoch konzumovaných dojčatami alebo deťmi mladšími ako 2 roky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné prísady na varenie |
|---|---|
| EAN: | 733739061997 |
| Brutto váha: | 0.216000 |
| Značka: | NOW Foods |
| Dĺžka: | 7.200000 |
| Šírka: | 7.200000 |
| Výška: | 13.300000 |
| Netto váha: | 0.170000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
