WD Elements PORTABLE 4TB čierny WDBU6Y0040BBK-WESN
Kód: 9145959
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Přenosné pevné disky WD Elements™ s rozhraním USB 3.0 poskytují spolehlivé přenosné vysokokapacitní úložiště, velmi rychlý přenos dat, univerzální konektivitu a obrovskou kapacitu. Zahrnuje bezplatnou zkušební verzi softwaru WD SmartWare Pro umožňujícího automatické zálohování.Vlastnosti produktu:
Extrémně rychlý přenos dat díky rozhraní USB 3.0
Velká kapacita
Bezplatná zkušební verze softwaru WD SmartWare™ Pro umožňující automatické zálohování a zálohování do cloudu
Kvalita a spolehlivost produktů WD
Specifikace produktu:
kapacita: 4 TB
rozhraní USB 3.0 (5Gb/s; možno připojit na stávající USB 2.0)
nevyžaduje napájecí zdroj (s výjimkou některých starších notebooků s USB 1.1)
trial verze WD SmartWare Pro - automatický a cloud zálohovací software
Kompatibilní s PC (Windows®11/10/8/7/Vista®/XP) a Mac
rozměry 111 x 21 x 82,4 mm (d x v x š)
hmotnost 234 g
Obsah balení:
Přenosný pevný disk
Kabel USB 3.0
Spouštěč zkušební verze zálohovacího softwaru
Stručný průvodce instalací
Dodatočné parametre
| Kategória: | 2.5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| EAN: | 718037855981 |
| Napájanie: | DC 5 V z portu USB, z prístavu |
| Šírka [mm]: | 82 |
| Hĺbka [mm]: | 21 |
| Podpora operačných systémov: | Windows Vista, Windows XP, Windows 7 |
| Typ disku: | HDD |
| Výška [mm]: | 111 |
| Rýchlosť pevného disku [otáčky za minútu]: | 5400 |
| Formát disku: | 2,5'' |
| Rozhranie: | USB 3.0 (3.1 Gen1/3.2 Gen1) |
| Kapacita [GB]: | 4000 |
| Použitie: | pre NAS |
| Verzia: | externé |
| Pamäť cache [MB]: | 8 |
| Farba: | Čierna |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
