Vysokoproteínový nápoj - Ehrmann
Kód: 50350 50356 83500 70090 Zvoľte variant



Podrobný popis
High Protein Drink - rýchla desiata alebo snack s 20 g bielkovín
High Protein Drink je ideálny snack, keď ste v zhone. V jednom balení je 20 g bielkovín, ktoré majú vplyv na udržanie a tvorbu svalovej hmoty a udržanie zdravých kostí. Nie je preto divu, že sú dôležité ako pre športovcov, tak aj menej aktívnych ľudí. Krémový nápoj ďalej vyniká svojím nízkym obsahom tukov. Neobsahuje laktózu. Môžete ho piť samotný alebo z neho napríklad vytvoriť bielkovinami nabité smoothie.
High Protein Drink a jeho výhody
- obsahuje 20 g bielkovín v jednom balení
- má nízky podiel sacharidov aj tukov
- vďaka bielkovinám prispieva k udržaniu a tvorbe svalovej hmoty a udržaniu zdravých kostí
- neobsahuje laktózu
- ideálny je ako desiata alebo snack, nielen keď ste v zhone
Zloženie
Príchuť čokoláda: 94% odstredené mlieko, 5% mliečne bielkoviny, 1% kakaový prášok, laktáza, zahusťovadlo: karagenan, sladidlá (E 950, E 955), prírodná aróma, jedlá soľ
Príchuť caffee latte: 94% odstredené mlieko, 5% mliečne bielkoviny, laktáza, 0,3% kávový extrakt, kofeín, zahusťovadlo: karagenan, sladidlá (E 950, E 955), aróma, farbivá: karotény, obyčajný karamel, soľ, obsah kofeínu 40mg/100ml
Príchuť banán: 94 % odstredené mlieko, 5 % mliečne bielkoviny, banánový prášok, laktáza, zahusťovadlo: karagenan, sladidlá (E 950, E 955), aróma, farbivá: karotény.
Príchuť jahoda: 94 % odstredené mlieko, 5 % mliečne bielkoviny, sušené jahody, laktáza, zahusťovadlo: karagenan, sladidlá (E 950, E 955), aróma, farbivo: karotény.
Príchuť pistácie: 94 % odstredené mlieko, 5 % mliečne bielkoviny, laktáza, farbiaci rastlinný koncentrát (farbiaci zo svetlice farbiarskej), zahusťovadlo: karagenan, sladidlá E950 a E955, prírodná aróma, farbivo E131, kurkumin.
Dávkovanie
High Protein Drink Ehrmann je určený na okamžitú spotrebu.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty (všetky príchute) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 221 kJ / 52 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| - z toho nasýtené tuky | <0,1 g |
| Sacharidy | 4,8 g |
| - z toho cukry | 4,8 g |
| Bielkoviny | 8 g |
| Soľ | 0,11 g |
Upozornenie
Neotvorené balenie môžete uchovávať pri izbovej teplote. Pred konzumáciou je však odporúčané výrobok ochladiť. Alergénové upozornenie: Alergény sú vyznačené tučným písmom v zložení produktu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Proteínové RTD nápoje |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.279000 |
| Značka: | Ehrmann |
| Dĺžka: | 5.300000 |
| Šírka: | 5.300000 |
| Výška: | 16.000000 |
| Netto váha: | 0.250000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
