ViewSonic XG275D1-4K
Kód: 175812



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic XG275D1-4K - Z Full HD na UHD a späť, kedykoľvek
ViewSonic XG275D1-4K je herný monitor, s ktorým môžete vždy vyhrať. Je vybavený jedinečným duálnym režimom, ktorý vám umožňuje prepínať medzi rozlíšením 4K UHD a Full HD a užívať si úchvatný obraz v singleplayerových dejoch alebo ultra rýchlu odozvu v súťažných online bitkách. Zmena rozlíšenia ide ruka v ruke aj so zmenou obnovovacej frekvencie, ktorá v režime 4K dosahuje 160 Hz, zatiaľ čo v režime Full HD až 320 Hz. Medzi ďalšie zaujímavosti patrí nastaviteľný pomer strán. Vďaka tomu je displej vhodný pre akýkoľvek herný žáner alebo štýl. Možno ho použiť na štandardné hranie (16 : 9) , elektronické športy alebo zmenšenie obrazovky (4 : 3, 5 : 4).

Rýchlosť a presnosť ako štandard
Monitor ViewSonic XG275D1-4K dosahuje mimoriadne nízku dobu odozvy 0 m 5 ms a v spojení s technológiou AMD FreeSync Premium alebo NVIDIA G-Sync eliminuje sekanie a trhanie počas akčných hier a dynamických scén. Ergonomický dizajn a softvér Eye ProTech vám umožnia hrať celé hodiny bez únavy. Konštrukcia umožňuje nastaviť monitor do požadovanej výšky alebo uhla. Softvér Eye ProTech zase potláča blikanie displeja a modré svetlo, čím chráni vaše oči pred digitálnou únavou.

Dominancia aj na konzolách
Herný monitor ViewSonic XG275D1-4K je kompatibilný s modernými PC systémami a hernými konzolami. Dostupné možnosti pripojenia v podobe HDMI a DisplayPort umožňujú pohodlné pripojenie stolného počítača, ale aj PlayStation alebo Xbox konzoly.

ViewSonic XG275D1-4K
Tento monitor LED s uhlopriečkou 27" ponúka rozlíšenie 4K Ultra HD 3840 × 2160 pixelov a podporu zobrazenia HDR10, ktoré poskytuje vynikajúci kontrast a vysokú presnosť farieb.Vyznačuje sa dobou odozvy 0,5 ms, kontrastným pomerom 1000 : 1, jasom 300 cd/m a 99% pokrytím palety farieb sRGB. Pri rozlíšení 3840 × 2160 px ponúka obnovovaciu frekvenciu až 160 Hz, zatiaľ čo rozlíšenie Full HD (1920 × 1080) dosahuje až 320 Hz. Technológie AMD FreeSync Premium a NVIDIA G-SYNC ponúkajú intenzívnu akciu bez trhania, zasekávania alebo rozmazania pohybu. K dispozícii je aj univerzálny port USB-C, ktorý okrem vysokorýchlostného prenosu videa a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia až do výkonu 65 W. Príjemné sú aj pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne. Je vhodný aj na montáž na stenu vďaka štandardu VESA 75 × 75 mm. Poteší vás aj výškovo nastaviteľný stojan, funkcia Pivot alebo stereo reproduktory s celkovým výkonom 4 W.
Vrátane kábla HDMI, DisplayPort a USB-C.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela:IPS
Dištančný:27"
Pomer uhlov:16 : 9
Definícia: 3840 × 2160 pri 160 Hz (1920 × 1080 pri 320 Hz)
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 0,5 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× USB-C, 1× audio výstup
Farba:čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.6 kg |
| EAN: | 766907032673 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 6,3 |
| Výška [mm]: | 441,6, 571,6 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 160 |
| Energetická trieda: | F |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 614,1 |
| Hĺbka [mm]: | 243,1 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
