ViewSonic XG272-2K-OLED
Kód: 159685
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic XG272-2K-OLED26,5" OLED monitor ponúka Quad HD rozlíšenie 2560 × 1440 pixelov. Má dobu odozvy 0,02 ms, kontrastný pomer 150 000 : 1, jas 450 cd/m2 a 97 % pokrytie farebnej palety DCI-P3. Obnovovacia frekvencia až 240 Hz spolu s podporou technológie AMD FreeSync Premium ponúka intenzívnu akciu bez trhania, trhania alebo rozmazania pohybu. Potešia aj pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne. K dispozícii sú tri porty USB 3.0 na pripojenie periférnych zariadení a jeden port USB-C, ktorý okrem vysokorýchlostného prenosu obrazu a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia výkonom až 15 W. Diaľkový ovládač úhľadne zapadá do základne stojana.
Súčasťou balenia je kábel DisplayPort, kábel USB a diaľkový ovládač s tlačidlom Joystick.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: OLED
Uhlopriečka: 26,5"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 2560 × 1440
Kontrastný pomer: 150 000 : 1
Čas odozvy: 0,02 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 2× DisplayPort, 3× USB 3.2 Gen1, 1× USB-C, 1× audio výstup
Farba: čierno-biela
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10.4 kg |
| EAN: | 766907025637 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium Pro, Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Energetická trieda: | F |
| Kontrast: | 150000:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 450 |
| Šírka [mm]: | 604,42 |
| Hĺbka [mm]: | 216,9 |
| Čas odozvy [ms]: | 0,02 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 7 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 566,6, 447,81 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
