ViewSonic XG24G1
Kód: 175808



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Herný monitorViewSonic XG24G1 - Takto vyzerá výhra
Herný monitor ViewSonic XG24G1 doplní vašu hernú zostavu o 24-palcový displej, ktorý poskytuje jasný a ostrý multimediálny zážitok. Dokonale vykreslenú grafiku oceníte pri akčných strieľačkách, závodných hrách, online hrách, RPG a inej multimediálnej zábave. Vďaka variabilnej obnovovacej frekvencii (VRR) až 180 Hz a nízkej dobe odozvy 1 ms vás počas hrania nebudú obmedzovať chýbajúce snímky, rozmazanie a iné vizuálne artefakty.

Môžete sa tešiť na bohatú paletu farieb.Displej pokrýva 111 % spektra sRGB a podporuje HDR10, aby dodal realistický výraz každej scenérii. Panel SuperClear IPS podporuje konzistentnú reprodukciu farieb bez skreslenia aj pri pohľade zboku.ViewSonic XG24G1 je tiež vybavený technológiou proti únave očí.

Eye ProTech dokáže účinne blokovať modré svetlo a blikanie obrazovky, takže ani po hodinách plnenia úloh a bojov s bossmi nebudeš mať zhoršený zrak a môžeš spokojne pokračovať v levelovaní. Dostupné možnosti pripojenia v podobe DisplayPortu alebo duálneho HDMI umožňujú pripojenie k moderným PC zostavám alebo herným konzolám, ako sú Xbox a PlayStation.

ViewSonic XG24G1
Tento monitor LED s uhlopriečkou 23,8" ponúka rozlíšenie Full HD 1920 × 1080 pixelov a podporu zobrazenia HDR10, vďaka čomu poskytuje vynikajúci kontrast a vysokú presnosť farieb. Má dobu odozvy 1 ms, kontrastný pomer 1000 : 1, jas 300 cd/m² a 111% pokrytie farebnej palety sRGB. Pomocou technológie IPS sa dosahujú široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Variabilná obnovovacia frekvencia(VRR) až do 180 Hz zaručuje intenzívnu akciu bez trhania, zasekávania alebo rozmazania pohybu. Poteší vás aj možnosť nastavenia optimálnej orientácie vďaka výškovo nastaviteľnému stojanu a funkcii Pivot. Monitor je vybavený držiakom VESA.
Vrátane kábla DisplayPort.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panelu:IPS
Diagonála:23,8"
Pomer strán panelu:16 : 9
Definícia: 1920 × 1080
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 1 ms
Konfigurácia: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× Audio Out
Farba: Čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.6 kg |
| EAN: | 766907032932 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync |
| Hmotnosť [kg]: | 4,1 |
| Výška [mm]: | 391,13, 541,13 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 542,12 |
| Hĺbka [mm]: | 215,05 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Energetická trieda: | E |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
