Viewsonic VX3276-2K-MHD-2 32"
Kód: 9919088
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic VX3276-2K-MHD-2Tento 32" LED monitor ponúka rozlíšenie 2560 x 1440 pixelov s pomerom strán 16:9. Ponúka jas 250 cd/m2, kontrastný pomer 1200:1 a dobu odozvy 4 ms. Vďaka použitiu technológie IPS sa dosahujú široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Monitor má špeciálny režim Blue Light Filter, ktorý šetrí vaše oči znížením vyžarovania modrého svetla. Potešia vás aj stereo reproduktory s celkovým výkonom 4 W.
Súčasťou balenia je aj kábel HDMI.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka: 32"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 2560 x 1440 px
Kontrastný pomer: 1200:1
Čas odozvy: 4 ms
Rozhrania: 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x mini DisplayPort, 1 x výstup na slúchadlá
Farba: strieborná - čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8.2 kg |
| EAN: | 766907002959 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Kontrast: | 1200:1 |
| HDMI: | Áno |
| Mini DisplayPort: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Šírka [mm]: | 713 |
| Hĺbka [mm]: | 230 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Energetická trieda: | G |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,2 |
| Výška [mm]: | 504 |
| Počet portov Mini DisplayPort: | 1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
