ViewSonic VX3218C-2K
Kód: 110973
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic OMNI VX3218C-2K31,5" zakrivený herný LED monitor s Quad HD rozlíšením 2560 × 1440 pixelov. Má jas 250 cd/m2 a dobu odozvy len 1 ms. Vďaka použitiu technológie VA sú dosiahnuté široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Rýchla obnovovacia frekvencia 165 Hz spolu s využitím technológie AMD FreeSync Premium ponúka dokonale plynulé zobrazenie scény. Potešia vás aj zabudované stereo reproduktory s celkovým výkonom 4 W. Monitor je vybavený držiakom VESA.
Súčasťou balenia je aj kábel DisplayPort.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: VA
Uhlopriečka: 31,5"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 2560 × 1440 px
Kontrastný pomer: 3 500 : 1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× audio výstup
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 6.8 kg |
| EAN: | 766907019056 |
| Hmotnosť [kg]: | 4,8 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Výška [mm]: | 513 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Kontrast: | 3500:1 |
| Energetická trieda: | F |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Typ displeja: | VA |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 709 |
| Hĺbka [mm]: | 228 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
