Viewsonic VX3218-PC-MHD 32"
Kód: 9914601
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic VX3218-PC-MHD32-palcový herný LED monitor s Full HD rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Má jas 300 cd/m2 a dobu odozvy 1 ms. Vďaka použitiu technológie VA sa dosahujú široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. Rýchla obnovovacia frekvencia 165 Hz spolu s využitím technológie Adaptive Sync ponúka dokonale plynulé zobrazenie scén. Monitor je vybavený aj zabudovanými stereo reproduktormi s celkovým výkonom 4 W. Monitor je vybavený držiakom VESA.
Súčasťou balenia je aj kábel DisplayPort.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: VA
Uhlopriečka: 32"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Kontrastný pomer: 4000:1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhrania: 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x audio výstup
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.3 kg |
| EAN: | 766907010190 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Typ displeja: | VA |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 32 |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 4000:1 |
| Šírka [mm]: | 709 |
| Hĺbka [mm]: | 228 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| Hmotnosť [kg]: | 4,9 |
| Výška [mm]: | 513 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 165 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
