ViewSonic VX27G1-HD
Kód: 175811



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic VX27G1-HD - čistá herná presnosť
Herný monitor ViewSonic VX27G1-HD nerobí na virtuálnom bojisku žiadne kompromisy. Vďaka 180 Hz obnovovacej frekvencii a 1 ms času odozvy vykresľuje obraz plynulo a bez oneskorenia, takže budete mať vždy rozhodujúci náskok pred svojimi súpermi. Displej 27"Full HD s podporou HDR10 a 113% pokrytím farebného gamutu sRGB zaručuje živé a bohaté farby.

Vďaka panelu IPS SuperClear a jeho širokým pozorovacím uhlom si môžete pohodlne a bez skreslenia vychutnať všetok obsah aj pri sledovaní zo strany. Technológia VRR (Variable Refresh Rate) prispôsobuje obnovovaciu frekvenciu obrazu frekvencii GPU, čím účinne potláča sekanie a trhanie.

Vychutnajte si akčné scény, prestrelky, zbesilé preteky a ďalšie herné zážitky plynulo a bez rušivých vizuálnych artefaktov. Pripojenie HDMI a DisplayPort uľahčuje pripojenie ViewSonic VX27G1-HD k moderným PC systémom a herným konzolám. Technológia Eye ProTech chráni vaše oči pred modrým svetlom a blikaním, takže si môžete bez problémov vychutnať niekoľkohodinový herný maratón.

ViewSonic VX27G1-HD
Tento monitor LED s uhlopriečkou 27" ponúka rozlíšenie Full HD 1920 × 1080 pixelov a podporu zobrazenia HDR10, ktoré poskytuje vynikajúci kontrast a vysokú presnosť farieb. Má dobu odozvy 1 ms, kontrastný pomer 1000 : 1, jas 300 cd/m2 a 113 % pokrytie palety farieb sRGB. Premenlivá obnovovacia frekvencia (VRR) až do 180 Hz zaručuje intenzívnu akciu bez trhania, zasekávania alebo rozmazania pohybu. Príjemné sú aj pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne.
Vrátane kábla DisplayPort.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Veľkosť uhlopriečky: 27"
Pomer strán panela: 16 : 9
Rozlíšenie: 1920 × 1080
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 1 ms
Konfigurácia: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× Audio Out
Farba: Čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.9 kg |
| EAN: | 766907032642 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 3,5 |
| Výška [mm]: | 454,06 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 615,07 |
| Hĺbka [mm]: | 201,08 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
