ViewSonic VX27G1-2K
Kód: 175810



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic VX27G1-2K - čistá herná presnosť
Herný monitor ViewSonic VX27G1-2K nerobí na virtuálnom bojisku žiadne kompromisy. Vďaka 180 Hz obnovovacej frekvencii a 1 ms času odozvy vykresľuje obraz plynulo a bez oneskorenia, takže budete mať vždy rozhodujúci náskok pred svojimi súpermi. 27" QHD displej s podporou HDR10 a 110% pokrytím farebného gamutu sRGB zaručuje živé a bohaté farby.

Vďaka panelu IPS SuperClear a jeho širokým pozorovacím uhlom si môžete pohodlne a bez skreslenia vychutnať všetok obsah aj pri sledovaní zo strany. Technológia VRR (Variable Refresh Rate) prispôsobuje obnovovaciu frekvenciu obrazu frekvencii GPU, čím účinne potláča sekanie a trhanie.

Vychutnajte si akčné scény, prestrelky, zbesilé preteky a ďalšie herné zážitky plynulo a bez rušivých vizuálnych artefaktov. Pripojenie HDMI a DisplayPort uľahčuje pripojenie ViewSonic VX27G1-2K k moderným počítačovým systémom a herným konzolám.

ViewSonic VX27G1-2K
Monitor 27" Hero LED ponúka rozlíšenie Quad HD
Vrátane kábla DisplayPort.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Dištančný: 27"
Pomer strán panela: 16 : 9
Definícia:
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhranie: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× audio výstup
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 6.8 kg |
| EAN: | 766907033205 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 3,6 |
| Výška [mm]: | 455,65 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Energetická trieda: | F |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 615,07 |
| Hĺbka [mm]: | 188,73 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
