ViewSonic VX2758A-2K-PRO
Kód: 159691
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic VX2758A-2K-PRO-3Tento 27" herný LED monitor ponúka Quad HD rozlíšenie 2560 × 1440 pixelov. Má dobu odozvy 1 ms, kontrastný pomer 1000 : 1, jas 300 cd/m2 a 99% pokrytie farebného gamutu sRGB. Obnovovacia frekvencia až 240 Hz spolu s podporou technológie AMD FreeSync Premium ponúka intenzívnu akciu bez trhania, trhania alebo rozmazania pohybu. Potešia aj pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne.
Súčasťou balenia je kábel DisplayPort.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka 27"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 2560 × 1440
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× audio výstup
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.4 kg |
| EAN: | 766907027891 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Energetická trieda: | F |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 453,35 |
| Hĺbka [mm]: | 180,26 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 4,9 |
| Výška [mm]: | 614,1 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 240 |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
