ViewSonic VX2479J-HD-PRO
Kód: 159689
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic VX2479J-HD-PROTento 23,8" herný LED monitor ponúka rozlíšenie Full HD 1920 × 1080 pixelov. Má dobu odozvy 1 ms, kontrastný pomer 1000 : 1, jas 250 cd/m2 a 101 % pokrytie farebného gamutu sRGB. Obnovovacia frekvencia až 180 Hz spolu s podporou technológie AMD FreeSync ponúka intenzívnu akciu bez trhania, trhania alebo rozmazania pohybu. Potešia aj pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne. Monitor je vhodný aj na montáž na stenu vďaka štandardu VESA 100 × 100 mm. Poteší aj výškovo nastaviteľný stojan a funkcia Pivot.
Súčasťou balenia je kábel HDMI.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka: 23,8"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 1920 × 1080
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 1 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× audio výstup
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.4 kg |
| EAN: | 766907028966 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 541,86 |
| Hĺbka [mm]: | 228,3 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 4,8 |
| Výška [mm]: | 507, 377 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | E |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
