ViewSonic VP3256-4K 32"
Kód: 9988109
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic VP3256-4KProfesionálny 31,5" širokouhlý monitor s rozlíšením 3840 x 2160 pixelov a 100 % farebným gamutom sRGB. Kontrastný pomer je 1000:1, doba odozvy 5 ms a jas 350 cd/m2. Vďaka technológii IPS ponúka aj široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. K dispozícii sú dva porty USB 3.0 na pripojenie dátových úložísk alebo periférií a univerzálny port USB typu C, ktorý okrem vysokorýchlostného prenosu obrazu a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia až do výkonu 60 W. Potešia vás aj zabudované stereo reproduktory s celkovým výkonom 6 W. Výhodou monitora je možnosť nastavenia optimálnej orientácie vďaka výškovo nastaviteľnému stojanu a funkcii Pivot.
Monitor ViewSonic VP3256-4K má certifikát Pantone. Táto certifikácia zaručuje, že monitor je presne farebne zladený s ostatnými výstupnými zariadeniami s licenciou Pantone.
HDMI, DisplayPort, USB-C a USB kábel sú súčasťou balenia.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela.
Uhlopriečka 31,5"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 3840 x 2160
Kontrastný pomer: 1000:1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 1x DisplayPort, 2x HDMI, 1x USB Type-C, 2x USB 3.0
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 15.3 kg |
| EAN: | 766907014532 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 715 |
| Hĺbka [mm]: | 265 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 10,9 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 643 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 32 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
