ViewSonic VG2756V-2K
Kód: 110968
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic VG2756V-2K27" LED monitor s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov. Má kontrastný pomer 1000:1, jas 350 cd/m2 a dobu odozvy 5 ms. Vďaka použitiu technológie IPS je dosiahnutý široký pozorovací uhol 178° horizontálne aj vertikálne. K dispozícii sú dva porty USB 3.1 na pripojenie dátových úložísk alebo periférií, ethernetový port RJ-45 a univerzálny port USB typu C, ktorý okrem vysokorýchlostného prenosu obrazu a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia až do výkonu 90 W. Potešia aj zabudované stereo reproduktory s celkovým výkonom 10 W. Na videokonferencie môžete využiť výsuvnú 5,0 Mpx webkameru s mikrofónom s potlačením šumu. Výhodou monitora je aj možnosť nastavenia optimálnej orientácie vďaka výškovo nastaviteľnému stojanu a funkcii Pivot.
Súčasťou balenia je kábel HDMI, USB-C a USB.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela.
Uhlopriečka 27"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Kontrastný pomer: 1000:1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x USB 3.2 Type-C, 2x USB 3.2 Gen2 (USB 3.1), 1x RJ-45, 1x audio výstup
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.5 kg |
| EAN: | 766907018967 |
| Energetická trieda: | E |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 217 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 8,4 |
| Výška [mm]: | 533 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
