ViewSonic VG2709-2K-MHDU-2
Kód: 159695
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic VG2709-2K-MHDU-227" QHD LED monitor s rozlíšením QHD 2560 × 1440 pixelov. Vyznačuje sa kontrastným pomerom 1000 : 1, jasom 350 cd/m2, dobou odozvy 4 ms a 104% pokrytím farebného gamutu sRGB. Vďaka technológii IPS ponúka široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. K dispozícii sú dva porty USB 3.0 a univerzálny port USB-C, ktorý okrem vysokorýchlostného prenosu obrazu a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia až do výkonu 98 W. Ozvučenie zabezpečujú stereo reproduktory s celkovým výkonom 5 W. V neposlednom rade vás poteší výškovo nastaviteľný stojan a funkcia Pivot, ktorá umožňuje otočiť obrazovku o 90°.
Súčasťou balenia sú káble HDMI, USB a USB-C.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela.
Uhlopriečka 27"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 2560 × 1440
Kontrastný pomer: 1000 : 1
Čas odozvy: 4 ms
Rozhrania: 1× HDMI, 1× DisplayPort, 2× USB 3.0, 1× USB-C, 1× výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.1 kg |
| EAN: | 766907028584 |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613,8 |
| Hĺbka [mm]: | 223, 51 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Energetická trieda: | F |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Výška [mm]: | 538, 365,8 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
