ViewSonic VG2448A-2 24"
Kód: 9988098
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic VG2448a-223,8" LED monitor s rozlíšením Full HD 1920 x 1080 pixelov. Má kontrastný pomer 1000:1, jas 250 cd/m2 a dobu odozvy 5 ms. Vďaka použitiu technológie IPS je dosiahnutý široký pozorovací uhol 178° horizontálne aj vertikálne. Potešia aj zabudované stereo reproduktory s celkovým výkonom 4 W. Monitor možno optimálne orientovať vďaka výškovo nastaviteľnému stojanu a funkcii Pivot.
Súčasťou balenia je kábel DisplayPort a USB.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela.
Uhlopriečka 23,8"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Kontrastný pomer: 1000:1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x VGA, 4x USB 3.2 Gen1 (USB 3.0)
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.2 kg |
| EAN: | 766907014693 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 5 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | E |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 539 |
| Hĺbka [mm]: | 202 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,9 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 512 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
