ViewSonic VA3209-2K-MHD 32"
Kód: 9988090
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic VA3209-2K-MHD31,5" LED monitor s Quad HD rozlíšením 2560 x 1440 pixelov. Vyznačuje sa jasom 250 cd/m2, dobou odozvy 4 ms, obnovovacou frekvenciou 75 Hz a podporou funkcie Adaptive Sync. Kontrastný pomer je 1200:1. Zvuk zabezpečujú stereo reproduktory s celkovým výkonom 5 W. Monitor je vybavený držiakom VESA.
Súčasťou balenia je kábel HDMI.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka: 31,5"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Kontrastný pomer: 1200:1
Čas odozvy: 4 ms
Rozhrania: 2x HDMI, 1x DisplayPort, 1x audio výstup
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 9.2 kg |
| EAN: | 766907017946 |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 231 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Hmotnosť [kg]: | 7,3 |
| Výška [mm]: | 520 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 32 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
