ViewSonic VA3208-4K-HD
Kód: 164180
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic VA3208-4K-HDTento 31,5" LED monitor ponúka rozlíšenie UHD 3840 × 2160 pixelov. Má dobu odozvy 4 ms, kontrastný pomer 3000 : 1, jas 300 cd/m2 a obnovovaciu frekvenciu 60 Hz. Potešia aj pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne.
Súčasťou balenia je kábel HDMI.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: VA
Uhlopriečka: 31,5"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 3840 × 2160
Kontrastný pomer: 3000 : 1
Čas odozvy: 4 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× audio výstup
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8.2 kg |
| EAN: | 766907027174 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K (4096 x 2304) |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Hmotnosť [kg]: | 6,6 |
| Výška [mm]: | 520 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 231 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
