ViewSonic VA2708-4K-HD
Kód: 159698
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic VA2708-4K-HDTento 27" LED monitor ponúka rozlíšenie 4K UHD 3840 × 2160 pixelov. Má dobu odozvy 4 ms, kontrastný pomer 1200 : 1, jas 250 cd/m2 a obnovovaciu frekvenciu 60 Hz. Potešia aj pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne.
Súčasťou balenia je kábel HDMI.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: IPS
Uhlopriečka 27"
Pomer strán: 16 : 9
Rozlíšenie: 3840 × 2160
Kontrastný pomer: 1200 : 1
Čas odozvy: 4 ms
Rozhrania: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 1× audio výstup
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.5 kg |
| EAN: | 766907027167 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Hmotnosť [kg]: | 4,1 |
| Výška [mm]: | 45 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 61,3 |
| Hĺbka [mm]: | 19 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Kontrast: | 1200:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
