ViewSonic VA1650
Kód: 175816



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic VA1650 - rozšírte svoj obsah o ďalších 15,6 palca, kdekoľvek
Prenosný monitor ViewSonic VA1650 s rozlíšením Full HD poslúži vám na rozšírenie pracovného priestoru v kancelárii aj mimo nej. Či už pracujete na notebooku, tablete alebo smartfóne, viacero obrazoviek sa vždy hodí. Nezáleží na tom, či pripravujete prezentáciu, pracujete s aplikáciami, dokumentmi alebo chcete mať viac priestoru na multimediálnu zábavu a voľný čas.

Riešenie plug-and-play zaručuje jednoduché pripojenie a vysokú produktivitu, nech ste kdekoľvek. Pripojenie zabezpečujú dva porty USB-C, takže jediný kábel poskytuje prenos signálu a napájanie kompatibilného notebooku, tabletu alebo smartfónu.
Podporované sú zariadenia so systémom Windows, Android, Chrome, macOS, iPadOS alebo aj iOS. K dispozícii je aj rozhranie HDMI, takže flexibilita je skutočne mimoriadna. ViewSonic VA1650 má 15,6" displej s rozlíšením Full HD, ktorý zobrazuje rôznorodý obsah ostro a jasne.

Monitor ViewSonic VA1650 sa okrem pohodlnej veľkosti obrazovky, ktorá nahrádza tradičný notebook, vyznačuje aj nízkou hmotnosťou pod 1 kg. Vďaka tomu je vhodný na prenášanie a vytvorenie modernej mobilnej pracovnej stanice kdekoľvek a kedykoľvek. Medzi funkcie patria aj vstavané reproduktory na základné ozvučenie alebo praktický stojan na nastavenie v optimálnom uhle.

ViewSonic VA1650
Ultratenký prenosný monitor s uhlopriečkou 15,6" a rozlíšením Full HD 1920×1080 pixelov. Ponúka jas 250 cd/m2 a kontrastný pomer 1000 : 1. Potešia aj pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne. Základný zvuk zabezpečuje dvojica reproduktorov s celkovým výkonom 2 W. Na pripojenie k notebooku je potrebný len jeden kábel USB-C, a to pre obrazový signál aj pre napájanie.
Súčasťou balenia je ochranné puzdro a kábel USB-C.
Typ panela: IPS
Dodatočné parametre
| Kategória: | 20" a menej |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 766907032550 |
| Hmotnosť [kg]: | 0,7 |
| Výška [mm]: | 210,5 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Energetická trieda: | E |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 15,6 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| USB-C: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 357,8 |
| Hĺbka [mm]: | 13,9 |
| Čas odozvy [ms]: | 7 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
