ViewSonic TD2760 27"
Kód: 9988131
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic TD2760Tento 27" dotykový monitor ponúka rozlíšenie Full HD 1920 x 1080 pixelov a široké možnosti pripojenia vďaka konektorom VGA, DisplayPort a HDMI. Potešia aj pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne. Monitor umožňuje viacdotykové ovládanie a je vybavený držiakom VESA. Potešia aj zabudované stereo reproduktory s celkovým výkonom 4 W.
Súčasťou balenia je kábel VGA, HDMI, USB a audio kábel.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: VA
Uhlopriečka: 27"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Kontrastný pomer: 3000:1
Čas odozvy: 6 ms
Rozhrania: 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x RS-232, 2 x USB 3.0, 1 x audio vstup, 1 x výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10.2 kg |
| EAN: | 766907002775 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Jas [cd/m2]: | 230 |
| Šírka [mm]: | 660 |
| Hĺbka [mm]: | 239 |
| Čas odozvy [ms]: | 6 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 7,9 |
| Výška [mm]: | 443 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 3 |
| Typ displeja: | VA |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
