ViewSonic TD2430 24"
Kód: 9988130
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic TD243023,6" dotykový monitor ponúka rozlíšenie Full HD 1920 x 1080 pixelov a široké možnosti pripojenia vďaka konektorom VGA, HDMI a DisplayPort. Potešia aj pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne. Monitor umožňuje viacdotykové ovládanie a je vybavený držiakom VESA. Potešia aj zabudované stereo reproduktory s celkovým výkonom 5 W.
Súčasťou balenia je HDMI, USB 3.0 a audio kábel.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: VA
Uhlopriečka: 23,6"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Kontrastný pomer: 3000:1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 2 x USB 3.0, 1 x výstup na slúchadlá, 1 x audio vstup
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.1 kg |
| EAN: | 766907846911 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 200 |
| Šírka [mm]: | 573 |
| Hĺbka [mm]: | 47 |
| Čas odozvy [ms]: | 25 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Typ displeja: | VA |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,5 |
| Výška [mm]: | 353 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | E |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
