ViewSonic TD2423 24"
Kód: 9988129
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic TD242323,6" dotykový LED monitor s rozlíšením Full HD 1920 x 1080 pixelov. Má kontrastný pomer 3000:1, jas 250 cd/m2 a dobu odozvy 7 ms. Vďaka technológii VA ponúka široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. K dispozícii sú dva porty USB 2.0 na rýchle pripojenie periférnych zariadení. Potešia vás aj zabudované stereo reproduktory s celkovým výkonom 4 W. Monitor podporuje infračervené snímanie dotyku až 10 prstami súčasne. Vďaka jedinečnému stojanu možno polohu displeja na výšku nastaviť v rozsahu od 0° do 40°.
HDMI, USB a audio kábel sú súčasťou balenia.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: VA
Uhlopriečka: 23,6"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Kontrastný pomer: 3000:1
Čas odozvy: 7 ms
Rozhrania: 1 x HDMI, 1 x DVI-D, 1 x VGA, 2 x USB 2.0, 1 x výstup na slúchadlá, 1 x audio vstup
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 766907008654 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| DVA: | Áno |
| Energetická trieda: | D |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 571 |
| Hĺbka [mm]: | 101 |
| Čas odozvy [ms]: | 7 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 5,2 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 348 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 24 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 3 |
| Počet DVI: | 1 |
| Typ displeja: | VA |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
