ViewSonic TD2230 22"
Kód: 9988128
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic TD223021,5" dotykový monitor ponúka rozlíšenie Full HD 1920 x 1080 pixelov a široké možnosti pripojenia vďaka konektorom VGA, HDMI a DisplayPort. Potešia aj pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne. Monitor umožňuje viacdotykové ovládanie a je vybavený držiakom VESA. Potešia aj zabudované stereo reproduktory s celkovým výkonom 6 W.
Súčasťou balenia je HDMI, USB 3.0 a audio kábel.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela.
Uhlopriečka 21,5"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Kontrastný pomer: 1000:1
Čas odozvy: 5 ms
Rozhrania: 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 2 x USB 3.0, 1 x audio vstup, 1 x výstup na slúchadlá
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 21"–22" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 4.7 kg |
| EAN: | 766907842418 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 22 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 490 |
| Hĺbka [mm]: | 129 |
| Čas odozvy [ms]: | 5 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 3,6 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 298 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Energetická trieda: | F |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
