ViewSonic TD1630-3 16"
Kód: 9988126
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ViewSonic TD1630-315,6" dotykový monitor ponúka HD rozlíšenie 1366 x 768 pixelov a široké možnosti pripojenia vďaka konektorom VGA a HDMI. Monitor umožňuje viacdotykové ovládanie a je vybavený držiakom VESA. Potešia vás aj zabudované stereo reproduktory s celkovým výkonom 2 W.
Súčasťou balenia je kábel VGA, USB 2.0 a audio kábel.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela: TN
Uhlopriečka: 15,6"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 1366 x 768
Kontrastný pomer: 500:1
Čas odozvy: 12 ms
Rozhrania: 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x audio vstup, 1 x USB 2.0 typ B (pre dotykové ovládanie)
Farba: čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | 20" a menej |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 766907985511 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 16 |
| Energetická trieda: | B |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 190 |
| Kontrast: | 500:1 |
| Šírka [mm]: | 379 |
| Hĺbka [mm]: | 37 |
| Čas odozvy [ms]: | 12 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Typ displeja: | TN |
| Rozlíšenie displeja [px]: | HD Ready (1366 x 768) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 1,32 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 247 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
